Šis sludinājums vairs nav aktīvs.

Taču mums Tev ir tūkstošiem citu jaunu vakanču!

Mārketinga vadītājs/-a

CVMarket.lv klients

Darba apraksts

Tūrisma operators Itnterlux Travel aicina darbā mārketinga vadītāju.

Darba pienākumi:

  • Jaunu mārketinga kampaņas iespēju atklāšana.
  • Jaunu reklāmas avotu un partneru pētīšana, kā arī darbs ar esošajiem partnerim un avotiem.
  • Reklāmas materiālu izstrāde un izplatīšanas veidu organizēšana.
  • Internet-mārketinga plānošana un īstenošana.
  • Mediju kampaņu uzsākšanas koordinēšana ar mārketinga komunikāciju un pārdošanas nodaļu.
  • Akcijas un lojalitātes programmu izstrādāšana un ieviešana.

Prasības kandidātiem

  • Pieredze darbā ar email mārketingu.
  • Pieredze darbā ar Facebook, AdWords , Google analytics.
  • Teicamas latviešu un krievu valodas zināšanas.
  • Spēja ātri reaģēt.
  • Prasme plānot un organizēt darbus, ievērojot termiņus.
  • Būt iniciatīvam.
  • Spējā argumentēt un aizstāvēt savu viedokli.

Uzņēmums piedāvā

  • Interesantu un dinamisku darbu strauji augoša uzņēmumā.
  • Motivējošu atalgojumu.
  • Labus darba apstākļus ērtajā ofisā Rīgas centrā.

Gaidīsim Jūsu CV un motivācijas vēstuli!

Lai pieteiktos vakancei, spiediet uz pogas "Pieteikties".

Darba sludinājuma numurs
#175492