https://www.cvmarket.lv/1996

Šis sludinājums vairs nav aktīvs.

Taču mums Tev ir tūkstošiem citu jaunu vakanču!

Jaunākās vakances
Darba sludinājuma numurs #1996

Mārketinga vadītājs

CV MARKET klients
Rīga
Darba sludinājuma termiņš beidzies!

Darba apraksts

Jūsu galvenie uzdevumi būs mārketinga nodaļas vadīšana un CITYMARKET veikalu mārketinga aktivitāšu izstrāde un realizācija. Līdz ar to nozīmīgākie pienākumi: mārketinga budžeta sagatavošana un tā izpildes kontrole, mārketinga aktivitāšu plānošana, ieviešana un kontrole, sadarbība ar mēdiju organizācijām, sabiedriskajām un mārketinga organizācijām, īrniekiem un tirdzniecības centriem kopēju projektu realizācijai, mārketinga nodaļas darba vadīšana.


Prasības kandidātiem

Mēs gaidām ar iniciatīvu un augstu atbildības sajūtu apveltītu profesionāli ar ne mazāk kā 2 gadu darba pieredzi mārketingā. Jums ir atbilstoša augstākā izglītība, teicamas latviešu, angļu un krievu valodas zināšanas, profesionālās iemaņas darbā ar datoru. Jums piemīt ļoti labas komunikāciju prasmes, pozitīva attieksme un vēlme strādāt komandā, spēja efektīvi organizēt savu un padoto darbu.


Uzņēmums piedāvā

  • Pieredzi strauji augošā starptautiskā uzņēmumā;
  • Profesionālo apmācību un izaugsmes iespējas;
  • Darbu draudzīgā kolektīvā;
  • Stabilitāti un sociālās garantijas.


Cita informācija

Pieteikuma vēstules un CV ar norādi Konkursam, norādot amatu, lūdzam sūtīt:
SIA Kesko Food, Vienības gatve 87, Rīga, LV-1004
E-pasts: keskofood@keskofood.lv
Fakss: 7064211

Paldies par atsaucību!


Darba sludinājuma numurs
#1996

Informācija par darbu

Atrašanās vieta:
Rīga
Sludinājums publicēts līdz:
2003. gada 28. novembris
Ievadīts:
2003. gada 14. novembris

CV MARKET klients

KESKO ir viens no vadošajiem tirdzniecības uzņēmumiem Somijā, kurš jau 60 gadus veiksmīgi darbojas tirdzniecības jomā. Lielākā no KESKO tirdzniecības struktūrām KESKO FOOD Latvijā no 2000.gada darbojas pārtikas mazumtirdzniecībā. KESKO grupas uzņēmumu apgrozījums 2002. gadā pārsniedz 6,5 miljardus EUR, darbinieku skaits pārsniedz 12 tūkstošus.


KESKO FOOD klientu lojalitāti un uzticēšanos piedāvātajām precēm un apkalpošanai nodrošina kompetenti un motivēti darbinieki, kas darbojas saskaņa ar KESKO vērtībām un ētikas principiem. Pieņemot jaunus darbiniekus, nozīmīgākie kritēriji ir pozitīva attieksme un iniciatīva, kā arī vēlme strādāt apkalpojošā sfērā un attīstīt savas prasmes. Iekšējās un ārējās mācības ir atbalsts darbinieku spēju un profesionalitātes pilnveidošanā.

Skatīt visu

Tu piesakies uz:
Mārketinga vadītājs
Vēlamies Tevi informēt, ka pieteikšanās uz šo vakanci notiek ārpus CVMarket.lv sistēmas. Lūdzu, uzmanīgi seko norādēm. Veiksmi!
Vēlamies Tevi informēt, ka pieteikšanās uz šo vakanci notiek ārpus CVMarket.lv sistēmas. Lūdzu, uzmanīgi seko norādēm. Veiksmi!