Šis sludinājums vairs nav aktīvs.

Taču mums Tev ir tūkstošiem citu jaunu vakanču!

Mazumtirdzniecības veikala pārdevējs/-a

CVMarket.lv klients
Raunas novads

Darba apraksts

Aicina darbā pārdevēju. Darba pienākumi jāveic veikalā ELVI, Raunā, Rīgas ielā 1.

Galvenie darba pienākumi:

  • pircēju apkalpošana pie kases;
  • preču pieņemšana,izvietošana tirdzniecības zālē;
  • preču realizācijas termiņu,uzglabāšanas apstākļu ,kvalitātes kontrole;
  • darba vietas uzkopšana.

Prasības kandidātam:

  • vēlmi strādāt un iegūt jaunas prasmes;
  • spēju uzņemties atbildību;
  • pozitīvu attieksmi pret darbu un kolēģiem.

Piedāvājam:

  • darbam atbilstošu atalgojumu
  • sociālās garantijas;
  • apmācību darba vietā.

Lai pieteiktos vakancei, spiediet uz pogas "Pieteikties".

Darba sludinājuma numurs
#208665