Darba apraksts

SIA “Rīgas 1. slimnīca” aicina darbā uz NOTEIKTU LAIKU medicīnas asistentus.

Īslaicīgās sociālās aprūpes nodaļā uz noteiktu laiku uz pilnu slodzi - 1 diennakti strādā un 3 diennaktis brīvas, ja netiek ieplānotas virsstundas.

Priekšrocība tiem, kas darbu var uzsākt nekavējoties!

Ja esi gatavs piedalīties pacientu aprūpē, tad piedāvājam:

  • veikt pilnas slodzes darbu summētā darba laika ietvaros atbilstoši grafikam,
  • darba vietu pilsētas centrā,
  • ievērojamas atlaides braukšanai pilsētas sabiedriskā transportā (vienam maršrutam mēnesī visām dienām Eur 10; visiem maršrutiem mēnesī visām dienām Eur 16);
  • darba samaksu medicīnas māsai un ārtsa palīgam Eur 1020-1200 plus virsstundu apmaksa 100% apmērā.

Prasības kanditātiem:

  • pēdējo kursu students ārstniecībā
  • valsts valodas prasme augstākā līmenī,
  • krievu valodas zināšanas – sarunvalodas līmenī,
  • fiziska izturība,
  • psiholoģiskā noturība,
  • spēja veidot un uzturēt efektīvu saziņu ar kolēģiem, iesaistīties komandas darbā.

Gaidīsim Jūsu pieteikumu.

Tu varēsi pieteikties vakancei nākošajā lapā (kā reģistrēts vai nereģistrēts lietotājs).

Darba sludinājuma numurs
#211937

Darba amata apraksts:
pilna slodze
Papildus informācija:
pagaidu darbs
Alga: 1020 - 1200 €/mēn Pirms nodokļu nomaksas
Sludinājums publicēts līdz:
2020. gada 10. decembris
Ievadīts:
2020. gada 11. novembris

Rīgas 1. slimnīca, SIA

Skatīt visu

You are applying to:
Medicīnas asistents/-e
We wanted to inform you that Employer is asking you to finalize your application on an external website. Please carefully follow further instructions. We hope you get the job!