Šis darba sludinājums vairs nav aktīvs.

Bet mums ir tūkstošiem citu jaunu darba piedāvājumu tieši Tev!

Jaunākās vakances
Darba sludinājuma numurs #552

Medicīnas pārstāvis darbam ar bērnu pārtiku HiPP

CV MARKET klients

Darba apraksts

-kontaktu veidošana un uzturēšana ar nozares speciālistiem, veicinot kompānijas produktu prezentēšanu, pielietojamību un pārdošanu.

Prasības kandidātiem

-augstākā medicīniskā vai farmaceitiskā izglītība;
-labas komunikācijas iemaņas;
-iniciatīva un neatlaidība;
-loģiskā domāšana;
-augsta atbildības sajūta, precizitāte un prasme organizēt savu darbu;
-labas angļu vai vācu valodas zināšanas;
-B kategorijas autovadītāja apliecība.

Cita informācija

Sūtīt CV un motivācijas vēstuli.

Darba sludinājuma numurs
#552

Sludinājums publicēts līdz:
2003. gada 22. jūlijs
Ievadīts:
2003. gada 16. jūlijs

SIA D.S.M. ir pārtikas un higiēnas preču izplatīšanas kompānija,kas 8 gadu laikā ir dinamiski un veiksmīgi attīstījusies. Mēs esam kļuvuši par uzticamu partneri vairāk nekā 15 pazīstamu preču zīmju ražotājiem. Mūsu vērtības, ko sniedzam vairāk nekā 3000 mazumtirdzniecības klientiem, ir maksimāli ērts, to biznesa vajadzībām piemērots serviss.

Skatīt visu