Šis darba sludinājums vairs nav aktīvs.

Bet mums ir tūkstošiem citu jaunu darba piedāvājumu tieši Tev!

Jaunākās vakances

Medicīnas speciālist

CV MARKET KLIENTS

Darba sludinājuma numurs 42100

Darba sludinājuma numurs

42100

Darba apraksts

  • Jaunu produktu reģistrēšana PVD Pārtikas Centrā;
  • Sadarbība ar mārketinga departamentu medicīniskos jautājumos;
  • Semināru organizēšana farmaceitiem un ārstiem;
  • Tirdzniecības pārstāvju apmācības medicīnas nozarē;
  • Sadarbība ar speciālistiem un institūcijām uzņēmuma nozarē.

Prasības kandidātiem

  • Vēlams Universitātes diploms medicīnā vai dabas zinātnēs (bioloģija, ķīmija);
  • Var būt pēdējā kursa students/-e;
  • Sapratne par pārtikas uztura bagātinātājiem no medicīniskā viedokļa;
  • Zināšanas par produktu dokumentāciju;
  • Labas komunikācijas spējas;
  • Valodu zināšanas: latviešu un angļu – teicami, krievu – tiks uzskatīta par priekšrocību, taču nav obligāta;
  • Sistemātisks/-a;
  • Ar augstu atbildības sajūtu;
  • Organizēts/-a;
  • Aktīvs/-a.

Uzņēmums piedāvā

Mēs piedāvājam:

  • Iespēju sniegt ieguldījumu Latvijas uzņēmuma veidošanā un tā darbības attīstībā;
  • Izaicinājumiem bagātu, dinamisku darbu starptautiskā uzņēmumā;
  • Profesionālās izaugsmes iespējas;
  • Neto algu Ls 500 apmērā pārbaudes laikā (pēc pārbaudes laika alga tiktu izvērtēta, ņemot vērā Jūsu kvalifikāciju);
  • Mēneša, kvartāla un gada bonusus;
  • Apmācību;
  • Iespēju strādāt nepilnas slodzes darbu.

Cita informācija

Please send your CV to: info@walmark.lv

Informācija par darba sludinājumu

Darba amata apraksts:
pilna slodze vai nepilna slodze, pastāvīgs darbinieks
Sludinājums publicēts līdz:
2008. gada 23. maijs
Ievadīts:
2008. gada 24. aprīlis

Walmark a.s. ir mūsdienīgs farmācijas uzņēmums, kas specializējies uztura bagātinātāju un medikamentu ražošanā un pārdošanā.
Uzņēmuma pārstāvniecība Latvijā tika atvērta 2007. gada maijā. Sakarā ar plāniem palielināt uzņēmuma tirgus daļu, attīstoties vienlīdz ar industriju, piedāvājot arvien jaunus produktus un risinājumus saskaņā ar tirgus pieprasījumu, mēs vēlamies palielināt uzņēmuma komandu. Piedāvājam Medicīnas speciālista vakanci.