https://www.cvmarket.lv/134654

Šis sludinājums vairs nav aktīvs.

Taču mums Tev ir tūkstošiem citu jaunu vakanču!

Jaunākās vakances
Darba sludinājuma numurs #134654

Medmāsa

CV MARKET klients
Lielbritānija
Darba sludinājuma termiņš beidzies!

Darba apraksts

Tiek meklētas kvalificētas medmāsas un medbrāļi darbam Lielbritānijā.


Prasības kandidātiem

Ļoti labas angļu valodas zināšanas, pabeigta augstākā izglītība medicīnā un darba pieredze. nepieciešamas labas komunikācijas spējas, noturība stresa
situācijās, augsta atbildības sajūta, spēja iejusties kolektīvā, nopietni noskaņotam pret darbu un spēju patstāvīgi pieņemt lēmumus.


Uzņēmums piedāvā

Darbs labos apstākļos, konkurētspējīgs atalgojums, laba atmosfēra, izaugsmes iespējas.

CV sūtīt uz e-pstu: recruitment(at)jssina.lv


Darba sludinājuma numurs
#134654

Informācija par darbu

Atrašanās vieta:
Lielbritānija
Darba amata apraksts:
pilna slodze
Papildus informācija:
līgumdarbs
Alga: 1200 - 1500 €/mēn Pirms nodokļu nomaksas
Sludinājums publicēts līdz:
2013. gada 18. februāris
Ievadīts:
2013. gada 18. janvāris

CV MARKET klients

Firma ”JAUNIEŠU UN STUDENTU STARPTAUTISKĀ INFORMĀCIJAS UN NODARBINĀTĪBAS AGENTŪRA” (JSSINA) Nodarbinātības Valsts aģentūras licencēts darbiekārtošanas birojs (Licence Nr. 26) kopš 2000.gada piedāvā kultūras apmaiņas programmu SAWS (Seasonal Agricultural Workers Scheme) tiem studentiem, kuri vēlas pavadīt zināmu laiku Lielbritānijā, ka arī darbu jau pieaugušajiem cilvēkiem dažādās Lielbritānijas ekonomikas sfērās.

Vienmēr Jūs tur labprāt un viesmīlīgi sagaidīs, palīdzēs iekārtoties darbā.Jums ir lieliskas iespējas nopelnīt naudu, apskatīt valsti, pilnveidot angļu valodu, kas nepārprotami palīdzēs papildināt savu zināšanu bagāžu un atgriezties mājās daudz ieguvušiem.

Ar mūsu firmas palīdzību Jūs varat iegādāties aviobiļetes un autobusa biļetes par viszemākajām cenām,apdrošināšanas, tulkot dokumentus, rezervēt vietu jebkurā viesnīcā Londonā vai citā pilsētā.

www.jssina.lv

Skatīt visu

Tu piesakies uz:
Medmāsa
Vēlamies Tevi informēt, ka pieteikšanās uz šo vakanci notiek ārpus CVMarket.lv sistēmas. Lūdzu, uzmanīgi seko norādēm. Veiksmi!
Vēlamies Tevi informēt, ka pieteikšanās uz šo vakanci notiek ārpus CVMarket.lv sistēmas. Lūdzu, uzmanīgi seko norādēm. Veiksmi!