Šis sludinājums vairs nav aktīvs.

Taču mums Tev ir tūkstošiem citu jaunu vakanču!

Medmāsa

CV MARKET klients
Vācija

Darba apraksts

Piedāvājam vācu valodas kursus medmāsām (-brāliem), aprūpētājiem (-ām). Ja Jums ir vēlešanās strādāt Vācijā un labi nopelnīt, bet vienīgais šķērslis ir vācu valodas zināšanas, mēs Jums varam palīdzēt to apgūt!

Mēs atsvaidzināsim Jūsu skolā iemantotās zināšanas un palīdzēsim papildus apgūt medicīnas jomai specifiskos terminus un ikdienā lietojamās frāzes. Pēc veiksmīgi pabeigtiem kursiem piedāvājam Jums darbu pie kāda no mūsu klientiem atbilstoši Jūsu kvalifikācijai.

Prasības kandidātiem

  • Diploms / dokumets, kas apliecina nepieciešamo kvalifikāciju
  • Minimālas vācu valodas zināšanas
  • Pieredze profesijā min. 3 gadi pēdējo piecu gadu laikā
  • Vēlme mācities, strādāt un pozitīva attieksme kā pret darbu, tā arī pret dzīvi

  • Vācu valodas kursus (iepriekš nosledzot līgumu par garantētu darba vietu pēc kursu veiksmīgas beigšanas)
  • Labi apmaksātu un pastāvīgu darba vietu pie kāda no mūsu klietiem slimnīcā, pansionātā vai aprūpes namā
  • Dzīvesvietu darba vietas tuvumā
  • Draudzīgu un internacionālu darba vidi
  • Atsaucīgus un izpalīdzīgus kolēģus

Lūdzam pieteikties rakstot uz e-pastu: dsilina(at)pmk-personal.de vai zvanot: +371 6711 8517

Darba sludinājuma numurs
#132464

Atrašanās vieta:
Vācija
Darba amata apraksts:
pilna slodze
Papildus informācija:
pastāvīgs darbinieks
Alga: 1300 - 1600 €/mēn Pirms nodokļu nomaksas
Sludinājums publicēts līdz:
2012. gada 25. novembris
Ievadīts:
2012. gada 25. oktobris
Informācija par algu:
Alga atkarīga no kvalifikācijas un maiņām

PIEDĀVĀJAM APGŪT VĀCU VALODU UN NODROŠINĀM DARBU VĀCIJĀ!

5. novembrī plkst. 9:00 aicinām medmāsas (-brālus) un aprūpētājas (-us) uz pirmo vācu valodas nodarbību!

Aicinām pieteikties interesentus kā ar vācu valodas zināšanām, tā arī bez tām.

Skatīt visu

You are applying to:
Medmāsa