Šis darba sludinājums vairs nav aktīvs.

Bet mums ir tūkstošiem citu jaunu darba piedāvājumu tieši Tev!

Medmāsa

CV MARKET klients
Vācija

Darba apraksts

PMK mātes uzņēmuma 13 filiāles visā Vācijā pastāvīgi nodarbojas ar jaunu klietnu piesaisti un darba vietu meklēšanu, tā kā darbs Jums būs vienmēr! Jums
varam piedāvāt darbu kā lielākajos slimnīcu tīklos, tā arī dažādos pansionātos un aprūpes namos visā Vācijā.

Prasības kandidātiem

  • Diploms / dokumets, kas apliecina nepieciešamo kvalifikāciju
  • Vācu valodas zināšanas
  • 3 gadu darba pieredze profesijā pēdējo 5 gadu laika periodā
  • Vēlme strādāt un pozitīva attieksme kā pret darbu, tā arī pret dzīvi

  • Labi apmaksātu un pastāvīgu darba vietu pie kāda no mūsu klietiem slimnīcā, pansionātā vai aprūpes namā
  • Vācu valodas kursus nepieciešamības gadījumā (iepriekš nosledzot līgumu par garantētu darba vietu pēc kursu veiksmīgas beigšanas)
  • Dzīvesvietu
  • Draudzīgu un internacionālu darba vidi
  • Atsaucīgus un izpalīdzīgus kolēģus

Jautājumu gadījumā lūdzam sazināties ar mums pa tālruni +371 67118517 vai e-pastu.

Cita informācija

Mēs informēsim tikai atbilstošos kandidātus.
Konfidencialitāte garantēta.

Darba sludinājuma numurs
#140501

Atrašanās vieta:
Vācija
Darba amata apraksts:
pilna slodze
Papildus informācija:
pastāvīgs darbinieks (darbs maiņās), var pieteikties arī studenti
Alga: 1800 - 2200 €/mēn Pirms nodokļu nomaksas
Sludinājums publicēts līdz:
2013. gada 8. augusts
Ievadīts:
2013. gada 11. jūlijs
Informācija par algu:
Stundas likme 10,81 EUR + piemaksas

PMK PERSONAL MIT KOMPETENZ GmbH Filiāle Rīga ir Vācijas personāla atlases uzņēmuma pārstāvniecība Latvijā, kas nodarbojas ar medicīnas personāla darbiekārtošanu Vācijā (Licence Nr. 13/2012).
PIEDĀVĀJAM DARBU MEDICĪNAS UN APRŪPES MĀSĀM!

Skatīt visu

You are applying to:
Medmāsa