Šis sludinājums vairs nav aktīvs.

Taču mums Tev ir tūkstošiem citu jaunu vakanču!

Mehānikas inženieris (Gatavo zāļu formu ražošanas nodaļā)

CV MARKET klients

Darba apraksts

Darba pienākumi:

  • Gatavo zāļu formu ražošanas nodaļas (GZFRN) ēku un komunikāciju uzturēšana un drošas ekspluatācijas nodrošināšana.
  • Organizēt un uzraudzīt GZFRN ēku un telpu ekspluatāciju atbilstoši spēkā esošām likumdošanas prasībām.
  • Pārzināt un uzraudzīt GZFRN komunikāciju (siltā un aukstā ūdens, kanalizācijas, tvaika un kondensāta līniju, saspiestā gaisa) tehnisko stāvokli, organizēt to drošu ekspluatāciju atbilstoši spēkā esošajām likumdošanas un uzņēmuma prasībām.
  • Pārzināt un uzraudzīt nodaļā esošos elektriskos tīklus, organizēt kvalificētu apkalpošanu.

Prasības kandidātiem

Prasības kandidātiem:
Speciālās prasmes:

  • Augstākā tehniskā izglītība elektromehānikas, elektrotehnikas vai celtniecības specialitātē.
  • Darba pieredze, ne mazāka kā 3 gadi inženiertīklu un komunikāciju uzraudzībā.
Personīgās īpašības:
  • Atbildības izjūta.
  • Prasme strādāt kolektīvā.
  • Organizatora spējas.
  • Prasme komunicēt ar cilvēkiem.
  • Precizitāte.

Uzņēmums piedāvā

Mēs piedāvājam:

  • Konkurētspējīgs atalgojums.
  • Veselības apdrošināšanu un nelaimes gadījumu apdrošināšanu.
  • Profesionālās pilnveides un apmācības iespējas.
  • Dotētās pusdienas, darbinieku autobusu.
  • Iespēju izmantot uzņēmuma sporta kompleksu.

Darba sludinājuma numurs
#134371

Informācija par darbu

Darba amata apraksts:
pilna slodze
Papildus informācija:
pastāvīgs darbinieks
Sludinājums publicēts līdz:
2013. gada 31. janvāris
Ievadīts:
2013. gada 8. janvāris

AS Grindeks ir vadošais farmācijas uzņēmums Baltijas valstīs, kas nodarbojas ar zāļu un aktīvo farmaceitisko vielu izpēti, ražošanu un pārdošanu Baltijā un citās valstīs.

Skatīt visu