Šis sludinājums vairs nav aktīvs.

Taču mums Tev ir tūkstošiem citu jaunu vakanču!

Menedžeris darbam ar klientiem

CV MARKET klients

Darba apraksts

Pienākumi:

  • Komunikācija ar klientiem (telefonsarunas, e-mail, skype, utt.);
  • Klientu konsultēšana;
  • Pasūtījumu apstrāde;
  • Ikdienas sadarbība ar klientiem;
  • Līgumu slēgšana;
  • Kraušanas un citus pavaddokumentus sagatavošana;
  • Bizness sarakste ar klientiem.

Prasības kandidātiem

Galvenās prasības kandidātam:

  • Augstākā izglītība;
  • Vismaz 1.5 gadu pieredze līdzīgā amatā;
  • Teicamas latviešu, krievu un angļu valodas zināšanas;
  • Pieredze stratēģiskā domāšanā un kompleksu lēmumu pieņemšanā;
  • Teicamas komunikācijas prasmes un pieredze darbā ar klientiem;
  • Pieredze pārrunu vešanā;
  • Pārdošanas procesu teicama izpratne;
  • B kategorijas autovadītāja apliecība

Uzņēmums piedāvā

Darba režīms: Pirmdiena – piektdiena no 9:00 līdz 18:00;
Algas izmaksas veids: Alga no 800 euro + %.

Darba sludinājuma numurs
#152442

Darba amata apraksts:
pilna slodze
Papildus informācija:
pastāvīgs darbinieks
Sludinājums publicēts līdz:
2015. gada 1. janvāris
Ievadīts:
2014. gada 2. decembris

Kompānija Trinity Falcons (www.3-falcons.ru) veiksmīgi darbojas no 1996.gada. Kompānija ir oficiālais Samsung, HTC, LG un citas populārākas telekomunikāciju ražotāju izplatītājs. Trinity Falcons piedāvā pakalpojumus un risinājumus mobilā tirgu dalībniekiem rentabilitātes paaugstināšanai un ātrumam: ierīču ražotajiem, mobilo tīklu operatoriem, kā arī mazumtirdzniecības tīkliem. Mēs atbalstam savus klientus, lai viņi varētu veikt savu pamatdarbību: uzlabot savus pakalpojumus klientiem. Mēs palīdzam mūsu klientiem samazināt piegādes un ekspluatācijas izdevumus.
Meitas uzņēmums Latvijā - kompānija SIA TFN Trading veic telekomunikācijas preču un pakalpojumu iepirkšanu, pārdošanu un virzīšanu, tajā skaitā izmantojot elektronisko mārketingu Latvijā un ES valstīs

Skatīt visu