2023-04-13 14:47:21

Menedžeris/-e (ar vācu valodas zināšanām)

CVMarket.lv klients

Darba apraksts

Meklējam darbinieku ar vācu valodas zināšanām. Darba apraksts:
  • Pārdošanas rezultātu uzraudzība Vācijas i-veikala platformā.
  • Konsultāciju sniegšana Vācijas klientiem.
  • Attiecību uzturēšana un attīstība ar esošajiem klientiem. Ищем сотрудника со знанием немецкого языка. Основная работа - консультация клиентов на немецком языке. Всему остальному обучим.
  • Prasības kandidātiem

  • Aktīva un ambicioza attieksme pret dzīvi.
  • Vēlme nopelnīt.
  • Labas saskarsmes iemaņas.
  • Vācu valodas zināšanas.
  • Labas datorprasmes.
  • Darba pieredze nav obligāta.
  • Uzņēmums piedāvā

  • Interesantu darbu stabilā un augošā kompānijā.
  • Iespēju realizēt savu potenciālu.
  • Stabilu atalgojumu ar bonusiem. Gaidīsim Jūsu CV! Lai pieteiktos vakancei, spiediet uz pogas "Pieteikties". Мы предлагаем интересную работу в стабильной и растущей компании, возможность реализовать свой потенциал и стабильную заработную плату с бонусами. Опыт работы не обязателен. Только свободное знание языка. Просим присылать CV на указанную электронную почту! Если Вас заинтересовала данная позиция, нажмите на кнопку «Желаю подать заявку».