Šis sludinājums vairs nav aktīvs.

Taču mums Tev ir tūkstošiem citu jaunu vakanču!

Menedžeris/-e darbam ar klientiem | менеджер по работе с клиентами

CV MARKET klients

Darba apraksts

Jaunai, strauji attīstošai kompānijai ir vajadzīgs aktīvs, komunikabls menedžeris darbam ar klientiem.
Pieredze melna metāla jomā nav obligāta, bet tiks uzskatītā par priekšrocību.

Pamata pienākumi:

  • Lietišķo pārrunu organizēšana vadīšana.
  • Eksistējošās klientu bāzes uzskaite un uzturēšana.
  • Jaunu klientu piesaistīšana.
  • Darījumu dokumentu kārtošana.

Молодой, быстро развивающейся компании требуется активный, коммуникабельный, менеджер по работе с клиентами. Опыт работы в сфере черного металла не обязателен, но приветсвуется.

Основные обязанности:
  • Ведение деловых переговоров;
  • ведение и поддержание существующей клиентской базы;
  • привлечение новых клиентов;
  • документационное сопровождение сделок.

Prasības kandidātiem

Lietišķo pārrunu organizēšana un vadīšana, aktīvu pārdošanu pieredze, datorzinības (Word, Excel).

Требования к кандидатам:
Опыт ведения деловых переговоров, опыт активных продаж, знания компьютера (Word, Excel).

Profesionālās izaugsmes iespējas atbilstoši jūsu iniciatīvai un sniegumam.

Nosacījumi:

  • pārbaudes laiks līdz 3 mēnešiem;
  • darba apmaksu veido pamata algas likme + % no ieņēmumiem.

Gaidīsim Jūsu CV!
Ja ir jautājumi, zvaniet.

Lai pieteiktos vakancei, spiediet uz pogas "Pieteikties".

Перспективы:
Возможен карьерный рост.

Условия:
  • Испытательный срок до 3 месяцев.
  • Оплата труда формируется из оклада + % от денежных поступлений.

Будем ждать Ваше CV!
По всем вопросам можете обращаться по телефоную

Если Вас заинтересовала данная позиция, нажмите на кнопку «Желаю подать заявку» ("Pieteikties").

Darba sludinājuma numurs
#174662

Informācija par darbu

Darba amata apraksts:
pilna slodze
Papildus informācija:
pastāvīgs darbinieks
Sludinājums publicēts līdz:
2017. gada 14. jūlijs
Ievadīts:
2017. gada 15. jūnijs

Skatīt visu

You are applying to:
We wanted to inform you that Employer is asking you to finalize your application on an external website. Please carefully follow further instructions. We hope you get the job!