Šis darba sludinājums vairs nav aktīvs.

Bet mums ir tūkstošiem citu jaunu darba piedāvājumu tieši Tev!

Jaunākās vakances

Mēraparātu tirgotājs

CV MARKET KLIENTS

Darba sludinājuma numurs 10363

Darba sludinājuma numurs

10363

Darba apraksts

Mēraparātu tirdzniecība.
Piedāvājumu gatavošana.
Jaunu klientu piesaistīšana.
Piedalīšanās izstādēs

Prasības kandidātiem

Augstākā vai nepabeigta augstākā izglītība.
Pieredze darbā ar datoru.
Spēja veidot kontaktus ar klientiem.
Vēlme apgūt jaunas iemaņas.

Uzņēmums piedāvā

Piedāvajam atalgojumu atbilstošu padarītajam darbam.
Sociālās garantijas.

Cita informācija

CV un pieteikuma vēstuli lūdzam sūtīt uz e-pastu: baiba@abero.lv

Informācija par darba sludinājumu

Darba amata apraksts:
pilna slodze vai nepilna slodze
Sludinājums publicēts līdz:
2006. gada 3. marts
Ievadīts:
2006. gada 2. februāris

SIA "ABERO" ir dibināta 2003. gada aprīlī, sadaloties SIA "AMETO". Galvenie uzņēmuma darbības virzieni ir industriālās mērtehnikas un laboratoriju iekārtu piegāde un tehniskais serviss.
Piedāvājam iekārtas, mēraparātus, konsultācijas un tehniskā servisa pakalpojumus dažādu nozaru uzņēmumiem - kvalitātes kontroles un tehniskā procesa nodrošināšanai, likumdošanas prasību izpildei un kritisko parametru noteikšanai. Sniedzam arī konsultācijas laboratoriju plānošanā, projektēšanā, komplektācijā, kā arī konsultācijas laboratoriju sagatavošanai akreditācijai.