Šis sludinājums vairs nav aktīvs.

Taču mums Tev ir tūkstošiem citu jaunu vakanču!

Merčendaizers/-e (preču izvietojuma speciālists/-e)

CVMarket.lv klients

Darba apraksts

SIA Pluss-3, kompānija ar 24 gadu pieredzi parfimērijas un kosmētikas izplatīšanas jomā, aicina savā komandā merčendaizeru (preču izvietojuma speciālistu).

Darba pienākumi:

  • kārtības uzturēšana veikalu plauktos un stendos;
  • preču izvietošana saskaņā ar planogrammu;
  • sadarbība ar veikalu vadītājiem;
  • reklāmu un informatīvo materiālu izvietošanas kontrole.

Prasības kandidātiem

  • precizitāte, kārtīgums, uzmanība;
  • laba redzes atmiņa;
  • interese par parfimērijas un kosmētikas produktu grupām;
  • labas latviešu, krievu valodas prasmes;
  • B kategorijas autovadītāja apliecība.

  • labus darba apstākļus un jautru, atsaucīgu darba kolektīvu;
  • elastīgu grafiku;
  • labu atalgojumu ar motivējošu bonusu sistēmu atbilstoši sasniegtajam.

Gaidīsim Jūsu CV un pieteikuma vēstuli!

Lai pieteiktos vakancei, spiediet uz pogas "Pieteikties".

Darba sludinājuma numurs
#192758