Šis darba sludinājums vairs nav aktīvs.

Bet mums ir tūkstošiem citu jaunu darba piedāvājumu tieši Tev!

Jaunākās vakances

Merčendaizers

CV MARKET KLIENTS

Darba sludinājuma numurs 9933

Darba sludinājuma numurs

9933

Darba apraksts

  • Informēt klientus par Park MV produktiem un reklāmas aktivitātēm;
  • Nodrošināt reklāmas materiālu pareizu un savlaicīgu izvietojumu;
  • Sekot produktu kvalitātei tirdzniecības vietās;
  • Nodrošināt uzņēmuma standartiem atbilstošu preču izvietojumu klienta tirdzniecības vietās;

Prasības kandidātiem

  • Augsta atbildības sajūta un mērķtiecība;
  • Teicamas saskarsmes spējas un prasme strādāt komandā;
  • Labas latviešu un krievu valodas zināšanas;
  • B kategorijas autovadītāja apliecība un personīgā automašīna;

Uzņēmums piedāvā

  • Izaugsmes iespējas;
  • Interesantu darbu strauji augošā perspektīvā uzņēmumā;
  • Augstu atbildības līmeni par savu darbības jomu;
  • Konkurētspējīgu atalgojumu, kas augs atkarībā no Jūsu ieguldījuma;

Cita informācija

Lūdzam sūtīt Jūsu pieteikuma vēstuli un CV līdz 10.janvārim: SIA “Park MV”, Personāldaļa, Rīga Mūkusalas iela 41b, fakss: 77 90 130, e-pasts: office@parkmv.lv

Informācija par darba sludinājumu

Darba amata apraksts:
pilna slodze
Sludinājums publicēts līdz:
2006. gada 4. februāris
Ievadīts:
2006. gada 4. janvāris

SIA “Park MV” ir viens no lielākajiem ātras aprites patēriņa preču un alkoholisko dzērienu izplatītājiem Latvijā. Uzņēmums ir dibināts 2000. gadā, un tajā šobrīd strādā vairāk kā 100 darbinieki.