Šis sludinājums vairs nav aktīvs.

Taču mums Tev ir tūkstošiem citu jaunu vakanču!

METĀLA LIEKŠANAS IEKĀRTAS OPERATORS

CV MARKET klients

Darba apraksts

 Strādāt uz datorizētas ciparu programmas vadības liecējmašīnas - sagatavot liekšanas iekārtu darbam, izvēlēties atbilstošus instrumentus, veikt liekšanas darbus atbilstoši darba uzdevumam.
 Kontrolēt salocīto profilu atbilstību rasējumos definētajiem izmēriem.

Prasības kandidātiem

 Arodizglītība ar metālapstrādi saistītā jomā.
 Zināšanas par metāla izstrādājumu virsmu liekšanas tehnoloģijām.
 Prasme lasīt rasējumus.
 Pieredze darbā ar liekšanas iekārtu, prasme izvēlēties atbilstošus locīšanas instrumentus.
 Pieredze sarežģītas konfigurācijas metāla konstrukciju locīšanā.
 Apgūta blakusprofesija ar pulti vadāma tilta celtņa operators – stropētājs (veicam apmācību).
 Vēlme mācīties un spēja apgūt darbam nepieciešamās blakus profesijas (Termogriezējs (gāzes-plazmas griešanas iekārtas operators)).
 Rūpīgums, precizitāte, spēja nodrošināt kvalitatīvu darba izpildi, augsta atbildības sajūta.

Uzņēmums piedāvā

 Stabilitāti un profesionālās pilnveidošanās iespējas.
 Motivējošu – kvalifikācijai un ieguldītajam darbam atbilstošu atalgojuma sistēmu.
 Daudzveidīgas sociālās garantijas, tai skaitā iemaksas pensiju fondā papildpensijas kapitāla uzkrāšanai, veselības un nelaimes gadījumu apdrošināšanu, iemaksas lojalitātes fondā un iespējas izmantot uzņēmuma sporta un atpūtas bāzes.

Pretendentus lūdzam pieteikties līdz 2012.gada 30.novembrim, sūtot CV un motivācijas vēstuli pa e-pastu vai iesniedzot personīgi Bolderājas personāla un darba samaksas grupā, Platā ielā 38, 125.kab.

Darba sludinājuma numurs
#132341

Darba amata apraksts:
pilna slodze
Papildus informācija:
pastāvīgs darbinieks
Sludinājums publicēts līdz:
2012. gada 22. novembris
Ievadīts:
2012. gada 22. oktobris

Latvijas Finiera pamatdarbība ir bērza saplākšņa ražošana, pārdošana, produktu attīstība un saistīto pakalpojumu sniegšana klientiem. Latvijas Finiera Iekārtu rūpnīca, kas dibināta 2000.gadā, piedāvā dažāda veida inženierpakalpojumus, kā arī individuāli izstrādātus iekārtu risinājumus un ir labs partneris inovatīvu ideju īstenošanā.
Aicinām darbā Iekārtu rūpnīcā Bolderājā, Lignuma ielā 2 metāla liekšanas iekārtas operatoru.

Skatīt visu