Šis sludinājums vairs nav aktīvs.

Taču mums Tev ir tūkstošiem citu jaunu vakanču!

Metālmateriālu metinātājs/-a (MIG, MAG)

CVMarket.lv klients
Jelgava

Darba apraksts

Galvenie pienākumi:

  • Nodrošināt uzdotā darba savlaicīgu un kvalitatīvu izpildi.
  • Darbu izpildes gaitā ievērot uzņēmuma noteiktos standartus un darba kultūru.
  • ciešā sadarbībā ar kolēģiem.

Prasības kandidātiem:

  • Spēja strādāt komandā;
  • Augsta atbildības sajūta un iniciatīva;
  • Spēja apgūt jaunas prasmes;
  • Izglītība un kvalifikācija attiecīgajā darbība sfērā (var būt pēdējā kursa audzēknis);
  • Spēja lasīt rasējumus;
  • Darba pieredze attiecīgajā amatā tiks uzskatīta par priekšrocību.

Mēs piedāvājam:

  • Apmācību atbilstoši uzņēmuma prasībām;
  • Stabilu un konkurētspējīgu atalgojumu un motivējošu bonusu sistēmu;
  • Pastāvīgu darbu lielākajā Skandināvijas Ražošanas un celtniecības uzņēmumā;
  • Patīkamus darba apstākļus ar uzsvaru uz darba drošību;
  • Visu, darbam nepieciešamo aprīkojumu (darba drēbes, individuālās aizsardzības līdzekļus) un instrumentus;
  • Bezmaksas pusdienas;
  • Profesionālās pilnveidošanās un izaugsmes iesējas;
  • Apdrošināšanu;
  • Sociālās garantijas.

Paredzamais bruto atalgojums ap 8.00 EUR/stundā, atkarībā no sasniegtajiem rezultātiem.

Gaidīsim Jūsu CV ar amata norādi!

Darba sludinājuma numurs
#209512