2023-04-13 14:47:21

Metālstrādnieks/-ce

CVMarket.lv klients
11 - 14 €/st. Neto

Darba apraksts

Piedāvājam vairākas vakances metālapstrādes jomā dažādās pilsētās Nīderlandē.

Vakances:

  • metāla detaļu montieris;
  • lāzeroperators;
  • skrotētājs;
  • metāla giešanas operators;
  • metāla pulverkrāsotājs;
  • metinātājs.

Prasības kandidātiem

  • labas angļu val. zināšanas;
  • B kategorijas tiesības;
  • vēlme palikt ilgtermiņā (vismaz 1 gads);
  • augsta atbildības sajūta;
  • iepriekšēja pieredze metālapstrādes jomā.

Uzņēmums piedāvā

  • darba līgums ar Nīderlandes kompāniju;
  • visas sociālās garantijas;
  • 40 stundas nedēļā, iespējamas virsstundas;
  • alga katru nedēļu;
  • alga: montieris - 11 EUR/st. neto; lāzeroperators - 14 EUR/st.neto; skrotētājs - 14 EUR/st. neto; metāla griezējs - 14 EUR/st. neto; pulverkrāsotājs - 14 EUR/st. neto; metinātājs - 14,50 EUR/st. neto;
  • apmācība darbā;
  • apdrošināšana 29,22 EUR/nedēļā no algas;
  • labi dzīves apstākļi un veselības apdrošināšana;
  • dzīvesvietas izmaksas 65 EUR nedēļā.