Šis sludinājums vairs nav aktīvs.

Taču mums Tev ir tūkstošiem citu jaunu vakanču!

Monitoringa koordinācijas daļas vadītājs

CV MARKET klients
Jūrmala

Darba apraksts

Pamatpienākumi:
- Plānot, koordinēt un pārraudzīt vides valsts monitoringu;
- Veicināt vides informācijas pieejamību sabiedrībai;
- Piedalīties vides monitoringa sistēmas attīstīšanā.

Prasības kandidātiem

Prasības:
- Augstākā izglītība vides zinātnēs, bioloģijā vai ķīmijā;
- Labas iemaņas darbā ar datoru (Microsoft Office);
- Labas angļu valodas zināšanas;
- Darba pieredze vides jomā;
- Spēja patstāvīgi plānot, organizēt un vadīt ikdienas darbu;
- Pretimnākoša attieksme pret klientu un radoša pieeja darbam.

Uzņēmums piedāvā

Piedāvājam:
- Interesantu, radošu darbu specialitātē;
- Profesionālas izaugsmes iespējas;
- Apmācības iespējas Latvijā un ārzemēs;
- Darba vieta - Jūrmalā,
- Darba laiks - pilna slodze.

Cita informācija

CV un pieteikuma vēstuli sūtīt Latvijas Vides aģentūras Personāla daļai līdz 25.06.04.
Adrese: Straumes iela 2, Jūrmala, LV-2015;
Mājas lapa: www.lva.gov.lv
E-pasts: alona.pasina@lva.gov.lv
Tālrunis: 7811503; fakss 7811494.

Darba sludinājuma numurs
#4492

Informācija par darbu

Atrašanās vieta:
Jūrmala
Darba amata apraksts:
pilna slodze
Papildus informācija:
pastāvīgs darbinieks
Sludinājums publicēts līdz:
2004. gada 24. jūnijs
Ievadīts:
2004. gada 24. maijs

Skatīt visu

You are applying to:
We wanted to inform you that Employer is asking you to finalize your application on an external website. Please carefully follow further instructions. We hope you get the job!