https://www.cvmarket.lv/176793

Šis sludinājums vairs nav aktīvs.

Taču mums Tev ir tūkstošiem citu jaunu vakanču!

Jaunākās vakances
Darba sludinājuma numurs #176793

Montāžas darbu vadītājs/-a darbam Ziemeļvalstīs

CVMarket.lv klients
Zviedrija
Darba sludinājuma termiņš beidzies!

Darba sludinājuma numurs
#176793

Informācija par darbu

Atrašanās vieta:
Zviedrija
Darba amata apraksts:
pilna slodze
Papildus informācija:
pastāvīgs darbinieks
Sludinājums publicēts līdz:
2017. gada 27. septembris
Ievadīts:
2017. gada 29. augusts

CVMarket.lv klients

„Three L Technologies” ir ISO 9001, ISO 14001 sertificēts ēkas fasāžu risinājumu piegādātājs, kas nodrošina pilnu pakalpojumu klāstu ēkas ārējā apvalka izbūvei. Mēs veicam fasāžu projektēšanu, ražošanu un un montāžu ar izvēlēto fasādes apšuvuma veidu. Three L Technologies ir uzkrājis 20 gadu pieredzi ventilējamo fasāžu projektēšanas un ražošanas jomā . Tagad mūsu sniegtie pakalpojumi un saražotā produkcija tiek piegādāti būvuzņēmējiem un nekustamā īpašuma attīstītājiem Baltijā, kā arī eksportēti uz Skandināviju un Vāciju.

Ventilējamās fasādes sistēmas nodrošina dažādu fasādes ēku sienu apšuvuma materiālu piestiprināšanu pie ēkas sienas. Modulārās sistēmas nodrošina ēku ārsienu, ārējo griestu, apšuvuma veidošanu, piešķirot ēkai arhitekta vizualizēto ārējo izskatu un aizsargājot to no apkārtējās vides iedarbības. Apšuvuma dekoratīvās plāksnes vai paneļi tiek montēti uz modulārā karkasa. Fasādes apšuvuma veidi ir daudzveidīgi – dabīgā akmens ,metāla, metāla kompozītu keramiskās flīzes, augsti presēts lamināts.

Three L Technologies visām fasādes sistēmām nodrošina efektivitāti, lielisku vizuālo izskatu, dabīgu ventilāciju un precīzu un ātru montāžu.

Mūsu klientu vidū ir gan arhitekti, būvuzņēmēji, alumīnija un stikla fasāžu ražotāji, rūpniecības un loģistikas ēku īpašnieki un attīstītāji, tirdzniecības centru īpašnieki.

Mūsu uzņēmumu raksturo komandas darbs , kas ir vērsts uz klientu vajadzību apmierināšanu. Mēs vienmēr cieši sadarbojamies ar klientiem gan vietējā tirgū, gan starptautiskos projektos.

Three L Technologies sadarbojas ar lielākajiem būvuzņēmumiem Latvijā un Skandināvijā: "Merks", Re&Re", "RBSSKALS, "ARČERS", A/S UPB, "ABORA", NCC Construction, Peab Sverige AG, HMB Construction AB, YIT, Wast Bygg.

Skatīt visu

Tu piesakies uz:
Montāžas darbu vadītājs/-a darbam Ziemeļvalstīs
Vēlamies Tevi informēt, ka pieteikšanās uz šo vakanci notiek ārpus CVMarket.lv sistēmas. Lūdzu, uzmanīgi seko norādēm. Veiksmi!
Vēlamies Tevi informēt, ka pieteikšanās uz šo vakanci notiek ārpus CVMarket.lv sistēmas. Lūdzu, uzmanīgi seko norādēm. Veiksmi!