Šis sludinājums vairs nav aktīvs.

Taču mums Tev ir tūkstošiem citu jaunu vakanču!

Montieris

CVMarket.lv klients

Darba apraksts

Telekomunikāciju tīklu izbūve un testēšana
Bojājumu noteikšana un novēršana
Tīkla dokumentācijas sagatavišana

Prasības kandidātiem

Vēlama iepriekšēja pieredze darbā ar telekomunikāciju tīkliem ,
Prasme strādāt ar elektroinstrumemtiem un mēriekārtām
Latviešu un krievu valodas zināšanas sarunvalodas līmenī
Spēja strādāt komandā
Auto vadītāja apliecība

Mēs piedāvājam patstāvīgu un labi atalgotu samaksu par rūpīgi veiktu darbu
Sociālās garantijas un veselības apdrošināšanu pastāvīgiem darbiniekem
Profesionālās un karjeras iespējas dinamiskā kolektīvā

Cita informācija

Lūdzam sūtīt pieteikuma vēstuli un CV uz guntis@ctkom.lv

Darba sludinājuma numurs
#32944
Tu piesakies uz:
Montieris