Motor mechanic
Intervija notiks attālināti

Dzinēju mehāniķis/-e

Remote recruitment
Expires in 6 days

Job Description

We are looking for:

  • CAR TECHNICIAN
  • TRUCK TECHNICIAN
  • TIRE TECHNICIAN
  • CAR BLACKSMITH
  • CAR PAINTER

Requirements

Expectations for the candidate:

  • professional training;
  • good technical intelligence, accuracy and conscientiousness;
  • results orientation;
  • existence of category B driving licenses (truck technicians C licenses);
  • computer skills;
  • proficiency in English and / or Finnish at the communication level;
  • previous work experience in the field;
  • readiness for business trips.

Company offers

Company offers:

For its part, it offers employees accommodation, a modern work environment, a competitive salary and a motivating bonus system, diverse and interesting work, and in-service training.

If you want more information and are interested in the above

positions, please apply.

Phone number (RUS, ENG): +372 53620359

Darba apraksts

Vajadzīgi:

  • Autotehniķis
  • Ktavas auto tehniķis
  • Riepu tehniķis
  • Aautomašīnu virsbūves darbinieks
  • Automašīnu krāsotājs

Prasības kandidātiem

  • profesionālā apmācība;
  • labas tehniskās zināšanas, precizitāte un apzinīgums;
  • būt orientētam uz rezultātu;
  • B kategorijas vadītāja apliecība (kravas automašīnas C apliecība);
  • datorprasmes;
  • angļu un/vai somu valodas zināšanas saziņas līmenī;
  • iepriekšējā darba pieredze šajā jomā;
  • būt gatavam doties komandējumā.

Uzņēmums piedāvā

  • nodrošinām ar dzīvesvietu (jeb izmitināšanu);
  • mūsdienīga darba vide;
  • konkurētspējīgs atalgojums un motivējoša prēmijas sistēma;
  • daudzveidīgs un interesants darbs;
  • iespējas celt savu kvalifikāciju.

Ja vēlaties iegūt vairāk informācijas un jūs interesē iepriekš minētās

vakances, spiediet "Pieteikties" vai zvaniet (RUS, ENG) +372 53620359!

Tu varēsi pieteikties vakancei nākošajā lapā.

Darba sludinājuma numurs
#400929