Šis sludinājums vairs nav aktīvs.

Taču mums Tev ir tūkstošiem citu jaunu vakanču!

Jaunākās vakances
Darba sludinājuma numurs #207317

Müügiesindaja Eestis

CV MARKET klients
Rīga
Darba sludinājuma termiņš beidzies!

Darba apraksts

Läti üks suurimaid mööblitootmis- ja mööblimüügiettevõtteid, BOLDERĀJA SERVISS, mis on orienteeritud nii Läti kui ka eksporditurgudele, kutsub oma meeskonnaga liituma müügiesindajat Eestis.

Peamised kohustused:

  • aktiivne mööblimüük – büroodele, hotellidele, majade tootjatele – suurtele projektidele;
  • müügimahu arendamine;
  • müügiprojektide juhtimine;
  • uute klientide kaasamine ja olemasolevate teenindamine;
  • kliendiandmebaasi loomine ja alalhoidmine;
  • töö tehniliste dokumentidega.

Prasības kandidātiem

 Nõudmised kandidaatidele:

  • soovitatav keskeri- või kõrgharidus ehituses, inseneriteadustes või muus, seotud valdkonnas;
  • 1-2 aastane müügitöö kogemus;
  • võime töötada tehnilise dokumentatsiooniga, täpsus;
  • valmisolek siirduda lähetustesse kogu Eesti territooriumi ulatuses;
  • ausameelne, vastutustundlik suhtumine, hea suhtlemisoskus, eesmärgikindlus, tulemusele orienteeritus;
  • väga hea eesti ning hea inglise ja läti keele oskus;
  • B-kategooria autojuhiluba.

Uzņēmums piedāvā

Pakume:

  • dünaamilist ja huvitavat tööd kasvavas ettevõttes;
  • sotsiaalseid garantiisid ja motiveerivat töötasusüsteemi alates 1700 EUR;
  • individuaalset lähenemist motivatsioonile, tööauto kasutamist isiklikeks vajadusteks;
  • professionaalse arengu võimalusi, kogenud spetsialistide meeskonnas töötades;
  • ühtset ja kompetentset töökollektiivi.

Juhul kui Teil on huvi antud tööpakkumise vastu, saatke palun oma CV.

Darba sludinājuma numurs
#207317

Atrašanās vieta:
Rīga
Darba amata apraksts:
pilna slodze
Papildus informācija:
pastāvīgs darbinieks
Alga: No 1700 €/mēn Pirms nodokļu nomaksas
Sludinājums publicēts līdz:
2020. gada 18. jūlijs
Ievadīts:
2020. gada 19. jūnijs

Vairāk informācija par mums mājas lapā www.bdesk.lv

Skatīt visu

You are applying to:
We wanted to inform you that Employer is asking you to finalize your application on an external website. Please carefully follow further instructions. We hope you get the job!