Šis sludinājums vairs nav aktīvs.

Taču mums Tev ir tūkstošiem citu jaunu vakanču!

Muzeja gids/-e

CV MARKET klients
Tukuma novads

Darba apraksts

SIA Jaunmoku pils aicina darbā muzeja gidu.

Uzticēsim Jums:

  • izstrādāt un vadīt muzeja ekskursijas un muzejizglītojošās programmas;
  • pārzināt un uzraudzīt ekspozīcijas un izstādes;
  • organizēt un vadīt pasākumus dažāda vecuma grupu auditorijām;
  • izstrādāt un realizēt muzeja mārketinga pasākumus.

Prasības kandidātiem

  • vidējā vai vidējā speciālā izglītība;
  • labas angļu un krievu valodas zināšanas, vēlamas vācu valodas zināšanas;
  • lieliskas saskarsmes, komunikācijas un sadarbības prasmes ar dažāda vecuma, nacionalitātes un sociālo grupu klientiem;
  • augsta atbildības sajūta un spēja uzņemties iniciatīvu;
  • prasme strādāt ar datoru lietotāja līmenī (MS Office).

Uzņēmums piedāvā

  • aizraujošu darbu nelielā kolektīvā radošā vidē;
  • iespēju piedalīties Meža muzeja ekspozīciju veidošanā;
  • iegūt plašus starptautiskus kontaktus un sadarbības iespējas;
  • sociālās garantijas.

Gaidīsim Jūsu pieteikumus un CV ar norādi "Muzeja gida konkursam" elektroniski vai pa pastu - SIA Jaunmoku pils, Tumes pagasts, Tukuma novads LV–3139, vai pa faksu 63107125. Uzziņas pa tālruni 26325280.

Sazināsimies ar pretendentiem, kuri būs izvirzīti nākošajām atlases kārtām.

Lai pieteiktos vakancei, spiediet uz pogas "Pieteikties".

Darba sludinājuma numurs
#173413

Informācija par darbu

Darba amata apraksts:
pilna slodze
Papildus informācija:
pastāvīgs darbinieks
Sludinājums publicēts līdz:
2017. gada 6. jūnijs
Ievadīts:
2017. gada 8. maijs

SIA Jaunmoku Pils ir atpūtas komplekss ar daudzveidīgu piedāvājumu klāstu ārpus pilsētas steigas – klusā, pakalniem ieskautā Kurzemes ainavā. Saglabājot apkārtnes kultūrvēsturiskās vērtības un ieviešot arvien jaunus kultūrtūrisma produktus, Jaunmoku pils kļuvusi par vienu no atpazīstamākajām atpūtas vietām Latvijā. Saviem viesiem piedāvājam Meža muzeja apskati, viesnīcas un restorāna pakalpojumus, kā arī greznas telpas svinībām un konferencēm.

Skatīt visu

You are applying to:
We wanted to inform you that Employer is asking you to finalize your application on an external website. Please carefully follow further instructions. We hope you get the job!