Šis sludinājums vairs nav aktīvs.

Taču mums Tev ir tūkstošiem citu jaunu vakanču!

Nāc un iegūsti darbu!

CV MARKET klients

Darba apraksts

NĀC UN IEGŪSTI ŠO DARBU

14. DECEMBRĪ

Rīgas Kongresu namā, Kr. Valdemāra ielā 5, 270. auditorijā

plkst. 10:00, 12:00, 14:00, 16:00 vai 18:00

Mēs piedāvājam darbu kasieriem, pārdevējiem un noliktavu darbiniekiem Rimi lielveikalos, hipermārketos un Supernetto veikalos.

Prasības kandidātiem

Gaidām visus neatkarīgi no iepriekšējās darba pieredzes uz tikšanos ar personāla speciālistiem. Tikšanās laikā varēsiet iepazīties ar mūsu uzņēmumu, darbu RIMI veikalos, uzdot sev interesējošos jautājumus un pievienoties mūsu komandai jau šodien!

Regulārs atalgojums. Iespēja nopelnīt vairāk. Apmaksātas virsstundas. Nomaksāti nodokļi. Visas sociālās garantijas.
Izdevīgs darba grafiks. Iespēja strādāt pilna vai nepilna laika darba dienu. Darbs tuvu pie mājām.
Mūsdienīga, draudzīga un patīkama darba vide. Cieņa un godīga attieksme no darba devēja puses.
Iespēja apgūt profesiju un veidot karjeru uzņēmumā. Apmācība.

Cita informācija

SIA RIMI Latvia Personālvadības departaments
A. Deglava ielā 161, Rīgā, LV-1021, kontakttālruņi 7045456, 7045180, 7045569, fakss 7045545, e- pasts: personals@rimibaltic.com.

Darba sludinājuma numurs
#9709

Darba amata apraksts:
pilna slodze vai nepilna slodze
Papildus informācija:
pastāvīgs darbinieks (darbs maiņās)
Sludinājums publicēts līdz:
2005. gada 15. decembris
Ievadīts:
2005. gada 8. decembris

RIMI Baltic ir viens no lielākajiem pārtikas un ātrās aprites preču mazumtirdzniecības uzņēmumiem Baltijā, kas Latvijā darbojas ar klientu iecienītiem veikalu tīkliem - RIMI lielveikaliem, RIMI hipermārketiem un Supernetto zemo cenu veikaliem.

Skatīt visu

You are applying to:
We wanted to inform you that Employer is asking you to finalize your application on an external website. Please carefully follow further instructions. We hope you get the job!