Šis sludinājums vairs nav aktīvs.

Taču mums Tev ir tūkstošiem citu jaunu vakanču!

Namdaris

CV MARKET klients

Darba apraksts

Kvalitatīvi veikt namdara darbus atbilstoši darba pasūtījumiem un tehnoloģiskām prasībām.

Prasības kandidātiem

-arodizglītība vai profesionālie kursi;
-darba pieredze specialitātē, ja nav arodizglītība;
-labas latviešu un krievu valodas zināšanas.

Piedāvājam interesantu darbu augošā uzņēmumā, profesionālās izaugsmes un apmācības iespējas.
Lidosta - lieliska starta vieta tavam karjeras lidojumam!

Cita informācija

Pretendentus lūdzam pieteikties līdz 2006. gada 15.septembrim, sūtot savu CV un pieteikuma vēstuli ar norādi uz kādu amatu pretendējat:

pa pastu - Lidosta “Rīga” 10/1, Mārupes pag., Rīgas raj., LV 1053, Latvija;
pa faksu – 7668260; 7211767;
pa e-pastu – vakance@riga-airport.com.

Ja līdz 2006.gada 30. septembrim pretendents nesaņem atbildi, tas nozīmē, ka viņš attiecīgo atlases kārtu nav izturējis.

Darba sludinājuma numurs
#14687

Darba amata apraksts:
pilna slodze
Papildus informācija:
pastāvīgs darbinieks
Sludinājums publicēts līdz:
2006. gada 15. septembris
Ievadīts:
2006. gada 22. augusts

Skatīt visu

You are applying to:
Namdaris