Šis darba sludinājums vairs nav aktīvs.

Bet mums ir tūkstošiem citu jaunu darba piedāvājumu tieši Tev!

Nekustamā īpašuma speciāliste/s

CV MARKET klients

Darba apraksts

  • Profesionāla asistēšana īpašniekiem un klientiem darījuma slēgšanā;
  • Sazvanīšanās ar dzīvokļu īpašniekiem;
  • Zvanu pieņemšana;
  • Līgumu slēgšana;
  • Dzīvokļu rādīšana jaunajiem īrniekiem vai īpašniekiem;
  • Darījumu noslēgšana pie notāra;
  • Darbs ar bankām.

Prasības kandidātiem

  • Strādāt;
  • Iepriekšēja pieredze pārdošanas menedžera amatā tiks uzskatīta par priekšrocību, bet izskatīsim arī pieteikums bez jebkādas darba pieredzes;
  • Pozitīva attieksme pret dzīvi un naudu;
  • Laba stresa noturība;
  • Laba humora izjūta;
  • Ļoti labas latviešu valodas zināšanas, krievu un angļu valoda jāspēj sarunāties ar klientiem;
  • Labas datorlietotāja iemaņas.

Jau pieredzējušiem vai nepieredzējušiem nekustamā īpašuma speciālistiem pilnībā aprīkotu darba vietu Rīgas centrā pie Vērmanes dārza un profesionālu komandu ar 6 gadu pieredzi, kur sasniegt savu finansiālo neatkarību.
Atalgojums atkarīgs no rezultāta, nepieciešamie "instrumenti" un apmācība labu rezultātu sasniegšanai tiek nodrošināti.

Cita informācija

Lūdzu sūtiet CV uz personals@mpfonds.lv

Darba sludinājuma numurs
#55932

Darba amata apraksts:
pilna slodze
Papildus informācija:
pastāvīgs darbinieks
Sludinājums publicēts līdz:
2010. gada 19. augusts
Ievadīts:
2010. gada 16. jūnijs

Uzņēmums, kas apvieno 6 gadu pieredzi nekustamo īpašumu tirgū. Ar profesionāla darbinieku komandu, kas ik dienas seko līdzi nekustamo īpašumu tirgū notiekošajam, lai vajadzīgajā brīdī spētu klientiem sniegt profesionālu palīdzību. Izmantojot savas uzkrātās zināšanas, piedāvājam palīdzību orientēties nekustamā īpašuma tirgus daudzveidīgajā piedāvājumā, sniedzot neatkarīgu vērtējumu un konsultācijas īpašumu īrējot vai iegādājoties. Ietaupot klientu laiku, sagatavojam visu nepieciešamo dokumentu klāstu un uzraugām darījuma atbilstību LR likumdošanai.

Skatīt visu