Šis sludinājums vairs nav aktīvs.

Taču mums Tev ir tūkstošiem citu jaunu vakanču!

Nekustamo īpašumu nodaļas uzkaitvedi/ asistentu

CVMarket.lv klients

Darba apraksts

  • Apakšnomas līgumu sagatavošana un to saskaņošana;
  • Apakšnomas ieņēmumu kontrole atbilstoši budžetam;
  • Izpētīt un analizēt konkurentu cenas un jaunos produktus;
  • Apakšnomas datu apkopošana un pārskatu iesniegšana uzņēmuma vadībai;
  • Sadarbības veicināšana un nodrošināšana ar apakšnomniekiem.

Prasības kandidātiem

  • Vēlama darba pieredze tirdzniecības platību administrēšanā
  • Zināšanas par nekustamā īpašuma tirgus attīstību;
  • Organizatoriskās un stratēģiskās plānošanas prasmes;
  • Komunikabilitāte, precizitāte, atbildības sajūta un spēja patstāvīgi organizēt savu darbu;
  • Latviešu un krievu valodas zināšanas, vēlamas angļu valodas zināšanas;
  • Vēlama B kategorijas autovadītāja apliecība;
  • Labas datorzināšanas (MS Word, Excel).

Uzņēmums piedāvā

  • Interesantu darbu strauji augošā un stabilā uzņēmumā;
  • Iespēju apgūt profesiju, izejot kvalitatīvu apmācību, un sasniegt savus karjeras mērķus;
  • Regulāru, konkurētspējīgu atalgojumu un sociālās garantijas;
  • Draudzīgu, patīkamu darba vidi, cieņu un godīgu attieksmi no darba devēja puses.

Cita informācija

Gaidīsim Tavu CV un motivācijas vēstuli !
Kontaktpersona: Līga Kupela
E-pasts: liga.kupela@iki.lv
Adrese: Garozes iela 1, Rīga, LV-1004
Fakss:+371 67860555

Darba sludinājuma numurs
#37252