Šis sludinājums vairs nav aktīvs.

Taču mums Tev ir tūkstošiem citu jaunu vakanču!

Nekustamo īpašumu projektu vadītājs

CVMarket.lv klients

Darba apraksts

  • Reģiona tirgus izpēte un darbu plānošana turpmākai veikalu tīkla paplašināšanai;
  • Jaunu tirdzniecības telpu un zemes gabalu meklēšana, ekonomiski izdevīgāko variantu izvēle;
  • Līgumu slēgšana ar īpašniekiem par tirdzniecības platību pirkšanu vai nomu;

Prasības kandidātiem

  • Vēlama pabeigta augstākā izglītība;
  • Reģiona nekustamā īpašuma tirgus pārzināšana, izpratne par nekustamo īpašumu novērtēšanu;
  • Darba pieredze nekustamo īpašumu tirdzniecības jomā;
  • Labas komunikācijas spējas, analītiska domāšana, patstāvība lēmumu pieņemšanā;
  • Latviešu, krievu un angļu valodas zināšanas;
  • Datorprasme (MS Word, Excel);
  • B kategorijas autovadītāja apliecība.
  • Labas datorzināšanas (MS Word, Excel).

Uzņēmums piedāvā

  • Interesantu darbu strauji augošā un stabilā uzņēmumā;
  • Iespēju apgūt profesiju, izejot kvalitatīvu apmācību, un sasniegt savus karjeras mērķus;
  • Regulāru, konkurētspējīgu atalgojumu un sociālās garantijas;
  • Draudzīgu, patīkamu darba vidi, cieņu un godīgu attieksmi no darba devēja puses.

Cita informācija

Gaidīsim Tavu CV un motivācijas vēstuli !
Kontaktpersona: Līga Kupela
E-pasts: liga.kupela@iki.lv
Adrese: Garozes iela 1, Rīga, LV-1004
Fakss:+371 67860555

Darba sludinājuma numurs
#35478