Šis darba sludinājums vairs nav aktīvs.

Bet mums ir tūkstošiem citu jaunu darba piedāvājumu tieši Tev!

Jaunākās vakances

Net programmētājs

CV MARKET KLIENTS

Darba sludinājuma numurs 7879

Darba sludinājuma numurs

7879

Darba apraksts

• Sadalītu (multi-tier arhitektūras) web un/vai desktop bāzētu lietojumprogrammu izstrāde;
• Izstrāde ar Microsoft. NET izstrādes rīkiem.

Prasības kandidātiem

• Augstākā vai nepabeigta augstākā izglītība (IT jomā);
• Praktiska pieredze programmatūras izstrādē, izmantojot .NET tehnoloģijas, programmēšanas valodas (C#, ASP.Net, Visual Basic .Net) un izstrādes rīkus (Visual Studio .Net);
• Praktiska pieredze un labas zināšanas objektorientētās analīzes, arhitektūras un izstrādes pielietošanā;
• Praktiska pieredze desktop un/vai web bāzētu aplikāciju izstrādē;
• Praktiska datu bāzu projektēšanā un izstrādē (MS SQL (T-SQL), Oracle (PL/SQL) u.c.);

Vēlamas prasības:

• Vēlama pieredze vai spējas dokumentācijas veidošanā (analīzes dokumenti, projektējums, projekta tehniskā dokumentācija;
• Vēlama praktiskā vai teorētiskā pieredze programmatūras izstrādes metodoloģijā (piem., RUP, MSF);
• Vēlama praktiskā pieredze sistēmu arhitektūru izstrādē (tehniskā risinājuma noteikšana, alternatīvu risinājumu piedāvāšana);
• Vēlama praktiskā pieredze programmatūras izstrādē, izmantojot dažādas tehniskās platformas.

Valodas prasmes:

• Labas latviešu valodas zināšanas (gan mutiski, gan rakstiski), laba angļu valodas izpratne lasot, krievu valoda sarunvalodas līmenī.

Uzņēmums piedāvā

• Ilglaicīgu sadarbību un iesaistīšanu nopietnos projektos;
• Izaugsmes iespējas;
• Nodrošināt kvalifikācijas celšanu un profesionālās sertifikācijas iespējas;
• Darbu profesionālā kolektīvā;
• Stabilu atalgojumu ar bonusu sistēmu atbilstoši ieguldītajam darbam un sasniegtajiem rezultātiem;
• Sociālas garantijas (tajā skaitā veselības apdrošināšanu).

Lai pieteiktos vakancei, spiediet uz pogas "Pieteikties".

Informācija par darba sludinājumu

Darba amata apraksts:
pilna slodze, pastāvīgs darbinieks
Sludinājums publicēts līdz:
2005. gada 28. maijs
Ievadīts:
2005. gada 28. aprīlis

RIX Technologies ir 2001.gada dibināts Baltijas mēroga internetā bāzētas programmatūras izstrādes un biznesa tehnoloģiju konsultāciju uzņēmums, kas balstās uz senām tradīcijām.