Šis darba sludinājums vairs nav aktīvs.

Bet mums ir tūkstošiem citu jaunu darba piedāvājumu tieši Tev!

Net programmētājs

CV MARKET klients

Darba apraksts

  • Sadalītu (multi-tier arhitektūras) web un/vai desktop bāzētu lietojumprogrammu izstrāde;
  • Izstrāde ar Microsoft. NET izstrādes rīkiem.

Prasības kandidātiem

  • Augstākā vai nepabeigta augstākā izglītība (IT jomā);
  • Praktiska pieredze programmatūras izstrādē, izmantojot .NET tehnoloģijas, programmēšanas valodas (C#, ASP.Net, Visual Basic .Net) un izstrādes rīkus (Visual Studio .Net);
  • Praktiska pieredze un labas zināšanas objektorientētās analīzes, arhitektūras un izstrādes pielietošanā;
  • Praktiska pieredze desktop un/vai web bāzētu aplikāciju izstrādē;
  • Praktiska datu bāzu projektēšanā un izstrādē (MS SQL (T-SQL), Oracle (PL/SQL) u.c.);

Vēlamas prasības:

  • Vēlama pieredze vai spējas dokumentācijas veidošanā (analīzes dokumenti, projektējums, projekta tehniskā dokumentācija;
  • Vēlama praktiskā vai teorētiskā pieredze programmatūras izstrādes metodoloģijā (piem., RUP, MSF);
  • Vēlama praktiskā pieredze sistēmu arhitektūru izstrādē (tehniskā risinājuma noteikšana, alternatīvu risinājumu piedāvāšana);
  • Vēlama praktiskā pieredze programmatūras izstrādē, izmantojot dažādas tehniskās platformas.

Valodas prasmes:

  • Labas latviešu valodas zināšanas (gan mutiski, gan rakstiski), laba angļu valodas izpratne lasot, krievu valoda sarunvalodas līmenī.

Uzņēmums piedāvā

  • Ilglaicīgu sadarbību un iesaistīšanu nopietnos projektos;
  • Izaugsmes iespējas;
  • Nodrošināt kvalifikācijas celšanu un profesionālās sertifikācijas iespējas;
  • Darbu profesionālā kolektīvā;
  • Stabilu atalgojumu ar bonusu sistēmu atbilstoši ieguldītajam darbam un sasniegtajiem rezultātiem;
  • Sociālas garantijas (tajā skaitā veselības apdrošināšanu).

Darba sludinājuma numurs
#7879

Darba amata apraksts:
pilna slodze
Papildus informācija:
pastāvīgs darbinieks
Sludinājums publicēts līdz:
2005. gada 28. maijs
Ievadīts:
2005. gada 28. aprīlis

RIX Technologies ir 2001.gada dibināts Baltijas mēroga internetā bāzētas programmatūras izstrādes un biznesa tehnoloģiju konsultāciju uzņēmums, kas balstās uz senām tradīcijām.

Skatīt visu