Šis sludinājums vairs nav aktīvs.

Taču mums Tev ir tūkstošiem citu jaunu vakanču!

Intervija notiks attālināti

Nīderlandē — salātu pakotāji/griezēji siltumnīcā

CVMarket.lv klients
Nīderlande

Darba apraksts

Holande - siltumnīcā nepieciešami salātu pakotāji un griezēji.

Alga 1400-1600€ mēnesī neto.

Darba pienākumi:

  • Darbs ir stāvus pie līnijām, nav jāliecas, jo salāti aug podiņos uz paaugstinājuma.
  • Siltumnīcu kopējā platība 5.3 ha, kas aprīkotas ar mūsdienīgām salātu audzēšanas sistēmām.
  • Dzīvesvieta nodrošināta, īri maksā no algas.
  • Darbs līdz 6 mēnešiem.

Prasības kandidātiem

  • Spēja nostrādāt garas darba stundas.

  • Svešvalodu zināšanas nav nepieciešamas.

Uzņēmums piedāvā

►Šis ir TIEŠAIS DARBA DEVĒJS!
►Šobrīd pieejamas vietas arī PĀRIEM.

Darba sludinājuma numurs
#528908

Informācija par darbu

Atrašanās vieta:
Nīderlande
Darba amata apraksts:
pilna slodze
Papildus informācija:
pastāvīgs darbinieks
Alga: 1900 - 2100 €/mēn Pirms nodokļu nomaksas
Sludinājums publicēts līdz:
2021. gada 22. jūnijs
Ievadīts:
2021. gada 26. maijs

"GP Recruitment" ir Latvijas uzņēmums, kas jau 16 gadus ir darba meklētāju palīgs — darba atrašanai ĀRPUS LATVIJAS.
Ierodoties ārzemēs Jūs zināsiet sava nākamā darba specifiku un algu, kā arī dzīvesvieta vienmēr būs pieejama.
Mūsu pakalpojumi darba meklētājiem ir pilnīgi BEZ MAKSAS!

Skatīt visu