No 8.00 līdz 17.00 E-veikala pasūtījumu komplektētājs/-a lielākajā apavu veikalā Latvijā

3
WEEKEND LATVIA, SIA
Rīgas rajons

Tu varēsi pieteikties vakancei nākošajā lapā.

Darba apraksts

Darbs no 8.00 līdz 17.00 lielākājā apavu veikala Latvijā: E-veikala pasūtījumu komplektētājam/-ai.

Uzticēsim Tev:

- Klientu pasūtījumu komplektēšanu un pakošanu

- Augsta klientu servisa līmeņa nodrošināšanu

- Klientu un darbinieku apmierinātību

- Pazīstamu zīmolu preču pieņemšanu un izvietošanas organizēšanu

Prasības kandidātiem

Gaidām Tevi mūsu komandā, ja esi:

- Izpalīdzīgs un gādīgs pret saviem klientiem

- Gatavs macīties un attīstīties

- Komunikabls un vari sadarboties

- Ieinteresēts e-komercijā un vēlies iesaistīties apavu tirdzniecības inovācijās

Ja jūti, ka esi gatavs papildināt mūsu komandu ar savām prasmēm un

enerģiju, tad pievienojies Latvijais labāka e-veikala komandai!

Noūti savu CV izmantojot CV Mārketu.

Uzņēmums piedāvā

Piedāvājam TEV:

- Karjeras iespējas starptautiskā, strauji augošā e-komercijas uzņēmumā, kas pieder un ir atbalstīta no BaltCap - lielākā privātā kapitālā fonda Baltijā

- Draudzīgu, atbalstošu un profesionālu komandu

- Iespēju profesionāli attīstīties un īstenot savus sapņus

- Mūsdienīgu darba vidi, interesantu, daudzveidīgu un attīstošu darbu

- Labu darba laiku P.-Pk. 08-17

- Pēc pārbaudes laika darbinieku atlaidi pirkumiem mūsu veikalos.

Darba sludinājuma numurs
#1537561

Informācija par darbu

Darba amata apraksts:
pilna slodze
Papildus informācija:
pastāvīgs darbinieks
Alga : 900 - 1200 €/mēn. Pirms nodokļu nomaksas
Sludinājums publicēts līdz:
2022. gada 12. oktobris
Ievadīts:
2022. gada 14. septembris
Reģ. nr.:
50203193421

No 8.00 līdz 17.00 E-veikala pasūtījumu komplektētājs/-a lielākajā apavu veikalā Latvijā No 8.00 līdz 17.00 E-veikala pasūtījumu komplektētājs/-a lielākajā apavu veikalā Latvijā

Baltijas valstu vadošais apavu tiešsaistes mazumtirgotājs WeekendShoes.lv

Skatīt visu

Citi apskatīja arī

VIP 1
pirms 2 nedēļām
NOLIKTAVAS DARBINIEKS/-CE – KOMPLEKTĒTĀJS/-A Cesars, SIA
No 1000 €/mēn. Pirms nodokļu nomaksas
1
NOLIKTAVAS DARBINIEKS/-CE – KOMPLEKTĒTĀJS/-A Cesars, SIA • Rīga
No 1000 €/mēn.Pirms nodokļu nomaksas