Šis darba sludinājums vairs nav aktīvs.

Bet mums ir tūkstošiem citu jaunu darba piedāvājumu tieši Tev!

Nodaļas vadītājs, nodaļas vadītāja vietnieks tirdzniecībā

CV MARKET klients
Vācija

Darba apraksts

Jūsu lielā iespēja
Aicinām jūs nekavējoties uzsākt savu karjeru vadoša darbinieka amatā firmā „Peek & Cloppenburg” - vienā no lielākajiem modes uzņēmumiem Eiropā!

Prasības kandidātiem

Ja Jums ir iepriekšēja darba pieredze tirdzniecības jomā vai kādā no pakalpojumu nozarēm, piemēram, tūrismā vai gastronomijā, turklāt vēl teicamas vācu valodas zināšanas, tad piedāvājam Jums iespēju izglītoties un veidot karjeru Vācijā.

Pēc atbilstošas praktiskas un teorētiskas iestrādāšanās un tālākizglītības mūsu uzņēmumā Jūs kļūsiet par nodaļas vadītāju vai vadītāja vietnieku kādā no mūsu tirdzniecības namiem Vācijā un patstāvīgi to vadīsiet, uzņemoties atbildību par tās personālu un preču apgrozījumu.

Jūsu pozitīvais starojums, labā stila izjūta un lieliskās konsultēšanas spējas padarīs mūsu pircējiem iepirkšanos par īstu piedzīvojumu. Ar pašiniciatīvu un mērķtiecību Jūs veicināsiet uzņēmuma kopējos panākumus, ar Jums piemītošo enerģiskumu un dzīvo komandas garu Jūs rūpēsieties par motivējošu darba atmosfēru.Vēlāk Jūs varēsiet turpināt karjeru jebkurā uzņēmuma filiālē Eiropā.

Mums ir svarīgi, lai Jūs savus uzdevumus veiktu ar lielu atdevi un godkāri, lai Jums patiktu darbs ar cilvēkiem, lai Jūs atbilstoši augstām prasībām orientētos modē un ar prieku strādātu tirdzniecībā.

Mēs Jums piedāvājam labu atalgojumu jau pašā sākumā, kā arī palīdzību, pārceļoties uz dzīvi Vācijā.

Cita informācija

Priecāsimies saņemt Jūsu rūpīgi izstrādāto pieteikumu vācu valodā job@peek-cloppenburg.com

Darba sludinājuma numurs
#63387

Atrašanās vieta:
Vācija
Darba amata apraksts:
pilna slodze
Papildus informācija:
pastāvīgs darbinieks
Sludinājums publicēts līdz:
2011. gada 1. oktobris
Ievadīts:
2011. gada 5. septembris

„Peek & Cloppenburg” - viens no lielākajiem modes uzņēmumiem Eiropā!

Skatīt visu