Darba apraksts

Uzņēmums GEMOSS aicina darbā noliktavas darbiniekus/-ces vairumtirdzniecības noliktavā.

Mēs Tev uzticēsim kādu no šiem darba pienākumiem:

  • Preču pieņemšanu un preču komplektēšanu saskaņā ar dokumentiem (nepieciešamas latviešu valodas zināšanas).
  • Pārbaudīt/kontrolēt sakomplektēto preci (nokomplektētais klienta pasūtījums) pēc pasūtījuma pavaddokumenta.
  • Preču marķēšanu.
  • Noliktavas krājumu uzskaiti.
  • Tīrības un kārtības uzturēšanu noliktavā un palīgtelpās.
  • Darbus, kas sastatīti ar smagumu pārvietošanu.

Prasības kandidātiem

Mēs novērtēsim:

  • Nopietnu attieksmi pret uzticētajiem darba pienākumiem.
  • Pieredzi līdzvērtīgā darbā.
  • Iemaņas darbā ar noliktavas tehniku.
  • Spēju strādāt fiziski, ātri, atbildīgi un precīzi.

Uzņēmums piedāvā

Mēs piedāvājam:

  • Darba līgumu ar pilnu darba slodzi.
  • Darba laiks darba dienās (pēc grafika).
  • Darba algu pirms nodokļu nomaksas no 800 euro atkarībā no kvalifikācijas un padarītā darba apjoma.
  • Sociālās garantijas un veselības apdrošināšanas polisi pēc 1 (viena) uzņēmumā nostrādā gada.
  • Darba apģērbu un darba apavus.
  • Amatam nepieciešamās apmācības, kolēģu atbalstu.
  • Bezmaksas autostāvvietu uzņēmuma teritorijā.

Ja Tev ir pieredze līdzīgā darbā un nebaidies no fiziska darba, tad gaidīsim Tavu pieteikumu!

Gaidīsim Tavu pieteikumu līdz 28.09.2020.

Tu varēsi pieteikties vakancei nākošajā lapā (kā reģistrēts vai nereģistrēts lietotājs).

Darba sludinājuma numurs
#210205

Darba amata apraksts:
pilna slodze
Papildus informācija:
pastāvīgs darbinieks (darbs maiņās)
Alga: No 800 €/mēn Pirms nodokļu nomaksas
Sludinājums publicēts līdz:
2020. gada 28. septembris
Ievadīts:
2020. gada 15. septembris

Noliktavas darbinieki/-ces vairumtirdzniecības noliktavā Noliktavas darbinieki/-ces vairumtirdzniecības noliktavā

GEMOSS, SIA

Skatīt visu

Noliktavas darbinieki/-ces vairumtirdzniecības noliktavā