2023-04-13 14:47:21

Noliktavas darbinieks/-ce (BEZ PIEREDZES)

CVMarket.lv klients
12.56 €/st. Bruto

Darba apraksts

Piedāvājam dažādas vakances noliktavā. Darbs vieta - pilsētā Veghel.

  • Darbs pārtikas produktu noliktavā, vēsumā (+3, +10°C ).
  • Vakances pieejamas dažādos departamentos (order picking, kastu mazgāšana, sortēšana, dārzeņu griešana u.c.).

Uz darbu jābrauc ar velosipēdu, maksimums 10 km vienā virzienā (velosipēds tiks nodrošināts).

Aviobiļete vai degviela ceļā no Latvijas uz Nīderlandi diemžēl netiek apmaksāta.

Prasības kandidātiem

No Jums sagaidām:

  • labas angļu valodas zināšanas;
  • vēlmi strādāt ilgtermiņa darbu;
  • spēja strādāt iepriekš norādītajos temperatūras grādos;
  • vēlama pieredze Order picking departamentā. Pārējos departamentos līdzīga darba pieredze nav obligāta.

Uzņēmums piedāvā

  • Alga 12,56 eur/h bruto.
  • Darba laiks - maiņās, iespējams strādāt virsstundas atkarībā no darba apjoma.
  • Darba līgums tiks slēgts ar darba devēju Nīderlandē.
  • Visas sociālās garantijas.
  • Alga katru nedēļu.
  • Apmaksāts atvaļinājums (1 mēnesis gadā), kuru var sadalīt pa nedēļām vai dienām.
  • Darbinieku ēdnīca, kurā var iegādāties pusdienas par zemām cenām.
  • Moderna noliktava, aprīkota ar jaunākās paaudzes iekārtām.
  • Labi dzīvošanas apstākļi un veselības apdrošināšana.
  • Darba apģērbs tiek nodrošināts.
  • Nodrošināts velosipēds nokļūšanai uz/no darba.
  • Dzīvesvietas izmaksas: 115 eur/nedēļā par vienvietīgu istabu.
  • Dzīvesvietas izmaksas: 105 eur/nedēļā par vietu divvietīgā istabā.
  • Atbalsts darbā iekārtošanās procesā un visu nodarbinātības laiku (sagaidīšana, BSN numura kārtošana).
  • Ievadīšana darbā un apmācība.
  • Darbu var uzsākt nekavējoties vai Jums vēlamā datumā.