Šis sludinājums vairs nav aktīvs.

Taču mums Tev ir tūkstošiem citu jaunu vakanču!

Noliktavas darbinieks/-ce darbam Mārupē

CV MARKET klients
Rīgas rajons

Darba apraksts

  • preču pieņemšana, izvietošana, komplektēšana un izsniegšana saskaņā ar pavaddokumentiem;

  • darbs ar krājumu uzskaites sistēmu dokumentu sagatavošanā;

  • nodrošināt precīzu preču marķēšanu, to novietošanu atbilstoši preču uzglabāšanas noteikumiem;

  • preču kvalitātes kontrole;

  • uzturēt kārtību noliktavas telpās un teritorijā;

  • dalība regulārās krājumu inventarizācijās.

Prasības kandidātiem

  • vidējā izglītība;

  • labas komunikācijas prasmes, vēlme un spēja strādāt komandā;

  • labas latviešu un krievu valodas zināšanas;

  • pieredze darbā ar kādu krājumu uzskaites programmu tiks uzskatīta par priekšrocību;

  • godīga attieksme pret darbu un veicamajiem pienākumiem;

  • atbildība un precizitāte.

Uzņēmums piedāvā

  • darba pilnu ikdienu lielisku kolēģu kolektīvā;
  • darba veikšanai nepieciešamo apmācību un izaugsmes iespējas;
  • padarītajam darbam atbilstošu atalgojumu;
  • veselības un nelaimes gadījumu apdrošināšanu;
  • mūsdienīgu un drošu darba vidi un aprīkojumu.

Lai pieteiktos vakancei, spiediet uz pogas "Pieteikties".

Darba sludinājuma numurs
#206691

Darba amata apraksts:
pilna slodze
Papildus informācija:
pastāvīgs darbinieks
Alga: 960 - 1300 €/mēn Pirms nodokļu nomaksas
Sludinājums publicēts līdz:
2020. gada 25. jūnijs
Ievadīts:
2020. gada 26. maijs

PATA TIMBER SIA ir specializēts kokmateriālu veikalu tīkls, Latvijas vadošā kokrūpniecības uzņēmuma PATA SIA saistītais uzņēmums. PATA TIMBER tirdzniecības tīkla veikali veiksmīgi darbojas Rīgā, Dreiliņos, Saldū, Liepājā un Valmierā.
PATA TIMBER piedāvā gan Latvijas, gan ārvalstu vadošo ražotāju koksnes produktus mājsaimniecībām un biznesa klientiem. Mazumtirdzniecības veikalos uzņēmums apkalpo privātpersonu tirgus segmentu un mazos, vidējos juridiskos klientus, tai skaitā individuālos komersantus, kas darbojas celtniecības, galdniecības un jebkurās citās jomās, kur kā izejmateriāls tiek izmantots koks. Bez tam, uzņēmumā ir spēcīgi attīstīta tirdzniecības projektu daļa, kuras projektu vadītāji individuāli apkalpo un veido ilgtermiņa sadarbību ar lielajiem biznesa klientiem - būvniecības uzņēmumiem un koka konstrukciju mājražotājiem visā Latvijā.
PATA TIMBER piedāvātais sortiments aptver praktiski visu kokmateriālu klāstu - mēs piedāvājam zāģmateriālu, neapzāģētus dēļus, ēvelētus dēļus, kalibrētu materiālu, dēļus grīdai un terasei, apdares dēļus, pirts dēļus, līmētās plātnes, kā arī kurināmo materiālu - briketes un granulas.

Skatīt visu