Šis sludinājums vairs nav aktīvs.

Taču mums Tev ir tūkstošiem citu jaunu vakanču!

Noliktavas darbinieks/-ce

CV MARKET klients

Darba apraksts

Uzņēmums meklē noliktavas darbinieku.

Mēs Tev uzticēsim:

  • tehnikas iekraušanu un izkraušanu noliktavā;
  • celtniecības sastatņu komplektāciju;
  • dalību inventarizāciju veikšanā;
  • tīrības un kārtības nodrošināšanu noliktavā.

Prasības kandidātiem

  • vēlme no sirds darboties spēcīgā un saliedētā komandā;

  • augsta atbildības sajūta.

Darba alga 840 - 980 EUR bruto mēnesī (algas līmenis atkarīgs no kandidāta iepriekšējās darba pieredzes, prasmēm un atbilstības prasībām).

Sociālās garantijas

Mēs garantējam sociālās garantijas, apdrošināšanu un profesionālo izaugsmi.

Tehniskais nodrošinājums

Mēs nodrošinām darba apģērbu, apavus un instrumentus.

Spēcīga komanda

Mēs piedāvājam darbu profesionālā komandā un nodrošinām darbam nepieciešamās apmācības.

Papildus informācija:

Jānis Belecks Nomas punkta vadītājs

+370 29399501

Lai pieteiktos vakancei, spiediet uz pogas "Pieteikties".

Darba sludinājuma numurs
#208381

Darba amata apraksts:
pilna slodze
pastāvīgs darbinieks
Alga: 840 - 980 €/mēn Pirms nodokļu nomaksas
Sludinājums publicēts līdz:
2020. gada 27. augusts
Ievadīts:
2020. gada 29. jūlijs

STORENT grupa ir tehnikas nomas uzņēmums, kas ar lieliskiem panākumiem darbojas Baltijas reģionā kā arī Zviedrijā, Somijā un Krievijā. Mēs nestāvam uz vietas, mums patīk jauni izaicinājumi un “neiespējamās misijas”, lai īstenotu vispārgalvīgākās idejas, labprāt savas rindas papildināsim ar aizrautīgiem un dedzīgiem komandas biedriem, kuriem šķēršļi ir tikai ceļazīmes uz mērķi. Ja domā plašāk un mērķē augstāk, ja lieliski saproties ar cilvēkiem un vēlies gūt pieredzi starptautiskā uzņēmumā, tad Tava vieta ir mūsu vidū!

Skatīt visu