Šis sludinājums vairs nav aktīvs.

Taču mums Tev ir tūkstošiem citu jaunu vakanču!

Noliktavas darbinieks/-ce

CV MARKET klients

Darba apraksts

SIA Wurth ir uzņēmuma WÜRTH International AG meitas uzņēmums Latvijā. Pateicoties augstajai produktu un klientu apkalpošanas kvalitātei, uzņēmumam ir izveidojies plašs klientu loks.
Wurth produkti: stiprinājumi, rokas un pneimatiskie instrumenti, ķīmijas preces, darba apģērbi u.c.

Darba pienākumi:

  • Preču izkraušana un kārtošana noliktavā, preču reģistrēšana noliktavas sistēmā.
  • Preču komplektēšana, iepakošana un izsniegšanas pēc dokumentācijas.
  • Darbs ar datoru un skeneru sistēmu.
  • Kārtības uzturēšana un darba drošības prasību ievērošana darba vietā.

Prasības kandidātiem

  • Iepriekšēja darba pieredze noliktavā.
  • Fiziska izturība preču kraušanai ar rokām.
  • Iemaņas darbā ar datoru.
  • Atbildīga un godīga attieksme, precizitāte darbā ar preču dokumentāciju, kārtīga un rūpīga pieeja darbā.

Darba vieta: SIA Wurth centrālā biroja noliktavā Rīgā, Ganību dambī 17k-2.

Piedāvājam stabilu pamatalgu un piemaksas atbilstoši paveiktajam darbam atalgojumu, kā arī labus darba apstākļus.

Lai pieteiktos vakancei, spiediet uz pogas "Pieteikties".

Darba sludinājuma numurs
#182412

Darba amata apraksts:
pilna slodze
Papildus informācija:
pastāvīgs darbinieks
Sludinājums publicēts līdz:
2018. gada 27. aprīlis
Ievadīts:
2018. gada 29. marts

SIA WURTH ir WÜRTH International AG Vācijā meitas uzņēmums, kas jau 20 gadus Latvijā veiksmīgi strādā instrumentu, stiprinājumu materiālu, auto un celtniecības ķīmiju tirgū. Apmēram 90 darbinieku komanda 20 pārstāvniecībās visos reģionos apkalpo gan juridiskos, gan individuālos klientus, kas izvēlas nezūdošu kvalitāti un augstu klientu apkalpošanas servisu.

Skatīt visu

You are applying to:
We wanted to inform you that Employer is asking you to finalize your application on an external website. Please carefully follow further instructions. We hope you get the job!