Šis darba sludinājums vairs nav aktīvs.

Bet mums ir tūkstošiem citu jaunu darba piedāvājumu tieši Tev!

Noliktavas darbinieks

CV MARKET klients

Darba apraksts

Pasūtījumu saņemšana, komplektēšana un izsniegšana klientam.

Prasības kandidātiem

Prasības:
* Pieredze darbā noliktavā;
* Augsta atbildības sajūta un precizitāte;
* Pozitīva attieksme pret darbu un cilvēkiem;
* Vēlamas iemaņas darbā ar autoiekrāvēju;
* Zināšanas par plātņu materiāliem tiks uzskatītas par priekšrocību.

Uzņēmums piedāvā

Mēs piedāvājam:
* Labus darba apstākļus;
* Sociālās garantijas;
* Darbu jaunā kolektīvā;
* Konkurētspējīgu atalgojumu.

Darba sludinājuma numurs
#18067

Darba amata apraksts:
pilna slodze
Papildus informācija:
pastāvīgs darbinieks
Sludinājums publicēts līdz:
2007. gada 1. janvāris
Ievadīts:
2006. gada 4. decembris

EJA Grupa ir ieņēmusi stabilu līdera pozīciju koksnes plātņu tirdzniecības jomā. Uzņēmuma klienti ir Latvijas lielākie būvmateriālu tirgotāji, celtniecības kompānijas, mēbeļu ražotāji, kā arī privātpersonas.

Uzņēmuma vadība apzinās, ka galvenā vērtība firmā ir tās darbinieki, tāpēc attieksme pret darbiniekiem un darba apstākļiem šajā uzņēmumā vienmēr ir bijusi prioritāte.

Skatīt visu