Šis sludinājums vairs nav aktīvs.

Taču mums Tev ir tūkstošiem citu jaunu vakanču!

Noliktavas pārzinis/-e (Gatavās produkcijas noliktavā)

CVMarket.lv klients

Darba apraksts

Mēs Tev uzticēsim:

  • Pieņemt ražošanas un atvesto produkciju.
  • Komplektēt pasūtījumus saskaņā ar ieplānotiem maršrutiem.
  • Veikt dažādus citus noliktavas darbus.

Prasības kandidātiem

Ja Tev ir:

  • Vidējā profesionālā izglītība vai vispārēja vidēja izglītība.
  • Vēlama darba pieredze noliktavā.
  • Vēlamas zināšanas Microsoft Dynamic AX.
  • Teicamas iemaņas darbā ar datoru (MS Office).
  • Labas valsts valodas prasmes un krievu valodas zināšanas pamata līmenī.
  • Augsta atbildības sajūta.

Uzņēmums piedāvā

Mēs piedāvājam:

  • Stabilu darbu lielākajā piena pārstrādes uzņēmumā Latvijā.
  • Kolēģu atbalstu un apmācību darbu uzsākot.
  • Darba samaksa līdz 1200 EUR (bruto) pirms nodokļu nomaksas (alga + prēmija).
  • Bezmaksas uzņēmuma produkciju katru mēnesi.
  • Karjeras izaugsmes iespējas.

Darba sludinājuma numurs
#1166408