2023-04-13 14:47:21

Noliktavas pārzinis/-e

CVMarket.lv klients

Darba apraksts

Viens no vadošajiem skrūvju un stiprinājumu vairumtirdzniecības uzņēmumiem Latvijā, aicina darbā NOLIKTAVAS PĀRZINI. Meklējam punktuālu, komunikablu cilvēku ar atbildības sajūtu un spēju vadīt komandu.

Tavi pienākumi:

• Veikt preču pieņemšanu un izdošanu no noliktavas saskaņā ar pavadzīmēm
• Veikt preču izvietošanas un aprites kontroli
• Nepieciešamības gadījumā komplektēt pasūtījumus
• Kontrolēt kārtību un tīrību noliktavas telpās
• Apkalpot klientus pieņemot pasūtījumus vai izsniedzot preci
• Organizēt un kontrolēt inventarizāciju
• Definēt un uzraudzīt procesus nodaļas darbībai
• Atskaišu sagatavošana vadībai

Prasības kandidātiem

Tev jābūt:

• Vēlama pieredze noliktavas darbā
• Spējai vadīt un organizēt komandu
• Spējai ieviest jaunus procesus vai izmaiņas
• Precīzam ar augstu atbildības sajūtu
• Vēlama pieredze stiprinājumu jomā
• Labas latviešu un krievu valodas prasmes

Uzņēmums piedāvā

Mēs piedāvājam:

• Konkurētspējīgu atalgojumu un labus darba apstākļus
• Sociālās garantijas
• Darbu mūsdienīgā un strauji augošā uzņēmumā
• Saliedētu, draudzīgu kolektīvu un pozitīvu vadību
• Darba laiks no pirmdienas līdz piektdienai plkst. 8:30 - 17:00

Gaidīsim Jūsu CV un pieteikuma vēstuli ar norādi „Noliktavas pārzinis” uz e-pastu atvars@stipro.lv