Šis darba sludinājums vairs nav aktīvs.

Bet mums ir tūkstošiem citu jaunu darba piedāvājumu tieši Tev!

Jaunākās vakances

Noliktavas pārzinis/-e

CV MARKET KLIENTS

Darba sludinājuma numurs 166185

Darba sludinājuma numurs

166185

Darba apraksts

Viens no vadošajiem skrūvju un stiprinājumu vairumtirdzniecības uzņēmumiem Latvijā, aicina darbā NOLIKTAVAS PĀRZINI. Meklējam punktuālu, komunikablu cilvēku ar atbildības sajūtu un spēju vadīt komandu.

Tavi pienākumi:

  • Veikt preču pieņemšanu un izdošanu no noliktavas saskaņā ar pavadzīmēm
  • Veikt preču izvietošanas un aprites kontroli
  • Nepieciešamības gadījumā komplektēt pasūtījumus
  • Kontrolēt kārtību un tīrību noliktavas telpās
  • Apkalpot klientus pieņemot pasūtījumus vai izsniedzot preci
  • Organizēt un kontrolēt inventarizāciju
  • Definēt un uzraudzīt procesus nodaļas darbībai
  • Atskaišu sagatavošana vadībai

Prasības kandidātiem

Tev jābūt:

  • Vēlama pieredze noliktavas darbā
  • Spējai vadīt un organizēt komandu
  • Spējai ieviest jaunus procesus vai izmaiņas
  • Precīzam ar augstu atbildības sajūtu
  • Vēlama pieredze stiprinājumu jomā
  • Labas latviešu un krievu valodas prasmes

Uzņēmums piedāvā

Mēs piedāvājam:

  • Konkurētspējīgu atalgojumu un labus darba apstākļus
  • Sociālās garantijas
  • Darbu mūsdienīgā un strauji augošā uzņēmumā
  • Saliedētu, draudzīgu kolektīvu un pozitīvu vadību
  • Darba laiks no pirmdienas līdz piektdienai plkst. 8:30 - 17:00

Gaidīsim Jūsu CV un pieteikuma vēstuli ar norādi „Noliktavas pārzinis” uz e-pastu atvars@stipro.lv

Informācija par darba sludinājumu

Darba amata apraksts:
pilna slodze, pastāvīgs darbinieks
Sludinājums publicēts līdz:
2016. gada 10. augusts
Ievadīts:
2016. gada 12. jūlijs