Šis darba sludinājums vairs nav aktīvs.

Bet mums ir tūkstošiem citu jaunu darba piedāvājumu tieši Tev!

Noliktavas pārzinis

CV MARKET klients

Darba apraksts

  • preču pieņemšanas un izdošanas organizēšana;
  • materiālu sistematizācija un plūsmas kontrole;
  • inventarizāciju vadīšana.

Prasības kandidātiem

  • labas iemaņas darbā ar datoru;
  • precizitāte un augsta atbildības sajūta;
  • iepriekšējā pieredze tipogrāfijā vai poligrāfisko materiālu izplatītājā;
  • labas latviešu un krievu valodas zināšanas;
  • B kategorijas autovadītāja apliecība.

Uzņēmums piedāvā

  • Interesantu darbu lielā un stabilā uzņēmumā;
  • Atsaucīga, draudzīga un profesionāla kolektīva atbalstu;
  • Prasmēm, pieredzei un ieguldītajam darbam atbilstošu un konkurētspējīgu atalgojumu

Cita informācija

CV ar foto un motivācijas vēstuli sūtiet uz norādīto e-pastu, lūgums nezvanīt.

Darba sludinājuma numurs
#60113

Darba amata apraksts:
pilna slodze
Alga: 200 - 600 €/mēn Pirms nodokļu nomaksas
Sludinājums publicēts līdz:
2011. gada 19. februāris
Ievadīts:
2011. gada 19. janvāris

Skatīt visu