Šis darba sludinājums vairs nav aktīvs.

Bet mums ir tūkstošiem citu jaunu darba piedāvājumu tieši Tev!

Jaunākās vakances

Noliktavas pārzinis - Sagādnieks

CV MARKET KLIENTS

Darba sludinājuma numurs 11273

Darba sludinājuma numurs

11273

Darba apraksts

Materiālu sagāde,
Uzskaites vešana un izsniegšana
Materialu piegade uz objektu

Prasības kandidātiem

· Pieredze telekomunikacijās , enerģētikā vai būvniecībā tiks uzskatīta par priekšrocību;
· Teicamas latviešu un krievu valodas zināšanas;
· Datorprasme – MS Word, Excel;
· B kategorijas autovadītāja apliecība;
· Mērķticīgums, precizitāte un atbildība;
· Radoša un pozitīva attieksme pret darbu un kolēģiem

Uzņēmums piedāvā

· Atraktīvu darbu radošā komandā;
· Nepieciešamo apmācību;
· Labus atalgojuma un prēmēšanas nosacījumus;
· Stabilitāti un sociālās garantijas.

Cita informācija

Gaidam CV un pieteikuma vēstuli ar norādi " Noliktavas pārzinis ". Atvainojiet, ka sazināsimies tikai ar kandidātiem, kuri atbidīs mūsu prasībām un tiks izvirzīti konkursa otrajai kārtai!

Informācija par darba sludinājumu

Darba amata apraksts:
pilna slodze
Sludinājums publicēts līdz:
2006. gada 30. aprīlis
Ievadīts:
2006. gada 30. marts

Augstas kvalitātes, profesionāla un saliedēta komanda - tāds ir CT KOMUNIKĀCIJU uzņēmuma kodols. 10 gadu laikā esam pierādījuši savu kvalitāti, prasmi un spējas veikt sarežģītus un atbildīgus projektus maziem un lieliem pasūtītājiem IT jomā.
Attīstoties tehnoloģijām mēs piedāvājam jaunus risinājumus un realizējam jaunas idaejas.