Šis darba sludinājums vairs nav aktīvs.

Bet mums ir tūkstošiem citu jaunu darba piedāvājumu tieši Tev!

Noliktavas strādniece-preču marķētāja (Ziepniekkalna noliktavā)

CV MARKET KLIENTS

Darba sludinājuma numurs 43802

Darba sludinājuma numurs

43802

Darba apraksts

* Veikt preču marķēšanu, saskaņā ar saņemtajiem norādījumiem;
* Kontrolēt marķējamo preču skaitu iepakojumos;
* Informēt vadītāju par preču bojājumiem vai citām nepilnībām.

Prasības kandidātiem

* Latviešu valodas zināšanas;
* Precizitāte un atbildības sajūta;
* Vēlama pieredze līdzīgā amatā.

Uzņēmums piedāvā

* Darbu starptautiskā kompānijā;
* Sociālās garantijas, stabilu un konkurēt spējīgu atalgojumu;
* Apmācības un profesionālas izaugsmes iespējas;
* Darba pilnu ikdienu un jauku kolektīvu

Cita informācija

CV ar norādi \\\\\\\"Marķētāja\\\\\\\" lūdzam sūtīt SIA BalDis personāla daļai:
Adrese:
A. Deglava 161, Rīga, LV-1021
e-pasts: personals@baldis.lv
Fakss: 7045 556
Tālr.: 7045 582

Informācija par darba sludinājumu

Darba amata apraksts:
pilna slodze, pagaidu darbs
Sludinājums publicēts līdz:
2008. gada 11. jūlijs
Ievadīts:
2008. gada 11. jūnijs

SIA “BalDis” ir Eiropas vadošā pārtikas preču izplatītāja Alpha Group meitas uzņēmums. Mēs nodrošinām kvalitatīvu loģistikas pakalpojumu sniegšanu "Rimi" un "Supernetto" veikalu tīkliem, kā arī McDonalds restorāniem un citiem labi pazīstamiem uzņēmumiem. Patreiz mūsu uzņēmumā strādā vairāk kā 450 darbinieku.