Šis sludinājums vairs nav aktīvs.

Taču mums Tev ir tūkstošiem citu jaunu vakanču!

Noliktavas strādnieks/strādniece

CVMarket.lv klients
Rīgas rajons

Darba apraksts

  • Veikt preču izkraušanu, iekraušanu un pārvietošanu noliktavā, izmantojot noliktavas aprīkojumu.

  • Komplektēt izejošo preču pasūtījumus atbilstoši Noliktavas Vadības Sistēmas nosacījumiem.

  • Nodrošināt un rūpēties par kārtību un tīrību noliktavas telpās.

Prasības kandidātiem

  • Vidējā vai vidējā profesionālā izglītība.

  • Vēlama darba pieredze noliktavā, kā arī iekrāvēja operatora apliecība un/vai pieredze darbā ar iekrāvēju.

  • Atbildības sajūta, godīgums, vēlme pilnveidoties, spēja strādāt dinamiski.

Uzņēmums piedāvā

  • Darbu starptautiskā un dinamiskā uzņēmumā.

  • Konkurētspējīgu atalgojumu, sociālās garantijas, nelaimes gadījumu un veselībasapdrošināšanu.

  • Darba laiks: maiņu darbs (8:00-22:00), pilna slodze.

  • Darba vieta: Stopiņu novads, Granīta iela 17Darba uzsākšana: nekavējoties!

Darba sludinājuma numurs
#209005

Informācija par darbu

Darba amata apraksts:
pilna slodze
Papildus informācija:
pastāvīgs darbinieks (darbs maiņās)
Alga: 950 - 1200 €/mēn Pirms nodokļu nomaksas
Sludinājums publicēts līdz:
2020. gada 27. augusts
Ievadīts:
2020. gada 14. augusts

Antalis ir lielākais poligrāfijas, iepakojuma, vizuālās komunikācijas un biroja papīra izplatītājs Eiropā. Mūsu klientu vēlmes rada mūsu mērķus un stratēģiju: mēs cenšamies ātri, uzticami un rūpīgi piedāvāt to, kas jums nepieciešams, kur un kad jūs vēlaties to saņemt. Antalis darbinieki strādā plecu pie pleca ar saviem klientiem, lai nodrošinātu veiksmi viņu biznesam un klientu apmierinātību ar sniegtajiem pakalpojumiem.

Skatīt visu