Šis sludinājums vairs nav aktīvs.

Taču mums Tev ir tūkstošiem citu jaunu vakanču!

Noliktavās Tesco (vieta – Lichfield Staffordshire) PASŪTĪJUMU KOMPLEKTĒTĀJS /-ĀJS

CVMarket.lv klients
Lielbritānija

Darba apraksts

Aicinām pieteikties uz vakancēm veikalu tīklu Tesco tesco.co.uk noliktavās vajadzīgas PASŪTĪJUMU KOMPLEKTĒTĀJS /-ĀJS. Darba Līguma termiņš - patstāvīgs (bet ne mazāk 6 men.).
Izbraukšana 6, 13 Oktobrī (Grupu satiek lidostā East Medlands vai Bimingham).

Prasības kandidātiem

- Strādīgums, izturība;
- Pieredze nav nepieciešama, pilna apmācība tiks nodrošināta uz vietas darba;
- angļu valodas zināšanas (5-6 ar 10 ballu sistēmu);

- alga no 7.15 ang.marc./stundā (9,51 ang.marc./stundā nakts maiņā); Apmaksātas virsstundas 10,73 ang.marc./stundā;
- Darba apģērbu tiks nodrošināti;
- Dzīvošanas vieta tiks nodrošināta 70ang.marc./ned.;

Cita informācija

Tavi izdevumi: Mūsu aģentūras administratīvas izdevumi, kas saistīti ar darbiekārtošanas Lielbritānijā pakalpojuma sniegšanu - 85Ls! (Licence N75 nva.lv); biļete no 70Ls - Ryainair.com airBaltic.com; kabatas naudas - 250 ang.marc./2 ned.;

Vai tevi tas interesē?
Informācija pa tālruni: 28 244 225 Mihails / vai pēc elektroniskā pasta adreses - mihails@workinuk.lv (subject: Lichfield) / darba aģentūra – WorkinUK

На склад обслуживающий сеть супермаркетов Tesco в Lichfield
Staffordshire /район, приглашаются приглашаются КОМПЛЕКТОВЩИКИ/-ЦЫ ЗАКАЗОВ без опыта работы.
Выезд 6, 13 Октября (встречают в аэропорту East Medlands или Birmingham). Постоянная работа (не меньше 6 месяцев).

Работодатель предлагает:
- Зарплата от 7,15англ.фунт. в час в дневную смену и от 9,51 англ.фунт./в час в ночную смену; сверхурочные оплачиваются 10,73 англ.фунт./в час;
- Проживание предоставляется 70 англ.фунт. в неделю;

Требования к кандидатам:
- Трудолюбие, выносливость;
- Опыта работы – не требуется;
- Знание английского (от 5-6 по 10 бальной системе);

Расходы на поездку:
Административные расходы нашего агентства, связанные с оказанием услуги по трудоустройству в Великобритании - 85Латов. (Лицензия No75 www.NVA.lv); Авиабилеты (от 70Латов Ryainair.com); Карманные деньги - 250 англ.фунт. на первые 2 недели;

Если тебя заинтересовала вакансия?
Звоните за дополнительной информацией 28 244 225 Михаил или пишите по адресу электронной почты mihails@workinuk.lv (subject: Lichfield) / darba aģentūra – WorkinUK/

Darba sludinājuma numurs
#46793