Šis sludinājums vairs nav aktīvs.

Taču mums Tev ir tūkstošiem citu jaunu vakanču!

Noliktavas vadītājs

CV MARKET klients

Darba apraksts

* Sagādes organizēšana;
* Noliktavā ienākošo un izejošo preču uzskaites organizēšana un kontrole;
* Remontam paredzēto preču uzskaite, nodošana, saņemšana;
* Darbs ar naudiņu un kasi, ja nepieciešams;
* Vairumtirdzniecības pasūtījumu sagatavošana, ja nepieciešams;
* Noliktavas „ikdienas” darbi, preču izsniegšana, saņemšana;
* Atsaišu sagatavošana;
* Noliktavas inventarizācija.

Prasības kandidātiem

* Cilvēks, kurš gatavs un piemērots „dzīvei noliktavā”, ar spēju pārraudzīt visu, kas tur notiek, kas tur atrodas, kas ienāk un kas iziet.
* Cilvēks sistemātisks, ar spēju plānot savu laiku un tomēr būt elastīgs pieslēgties neplānotajam.
* Jāzina labi latviešu un krievu valoda,
* Jāmāk piesēsties pie kompja un kaut ko sadarīt parastajās Windows programmās un jābūt gatavam iemācīties darboties ar mūsu programmām.

Uzņēmums piedāvā

* interesantu, dinamisku darbu;
* jauku kolektīvu;
* labu atalgojumu.

Cita informācija

Savu CV un pieteikuma vēstuli lūdzu sūtīt līdz 25.augustam:
* Skanstes iela 9a, Rīga, LV 1013;
* Fakss 7501856;
* e-pasts sanita.silova@autonams.lv

Darba sludinājuma numurs
#14343

Darba amata apraksts:
pilna slodze
Papildus informācija:
pastāvīgs darbinieks
Sludinājums publicēts līdz:
2006. gada 3. septembris
Ievadīts:
2006. gada 9. augusts

Esam augošs uzņēmums, kas darbojas auto aizsardzības jomā jau vairāk kā 12 gadus. Uzņēmums ražo, uzstāda un izplata elektroniskās auto aizsardzības sistēmas, uzstāda audio sistēmas un veic auto marķēšanu.
Paplašinot uzņēmuma darbību, meklējam jaunus, enerģiskus darbiniekus.

Skatīt visu