Šis darba sludinājums vairs nav aktīvs.

Bet mums ir tūkstošiem citu jaunu darba piedāvājumu tieši Tev!

Nomas projektu speciālists

CV MARKET klients

Darba apraksts

Potenciālo nomnieku apzināšana, uzrunāšana un brīvo nomas platību piedāvāšana;
Jaunu nomnieku piesaistīšana un sadarbības veicināšana ar jau esošajiem nomniekiem;
Nomas līgumu saskaņošana ar nomniekiem un to slēgšana;
Klientu konsultēšana par uzņēmuma piedāvātajiem produktiem un risinājumiem;
Tirdzniecības centru komercplatību nomnieku un pakalpojumu sniedzēju monitorings;
Atskaišu sagatavošana un prezentācija uzņēmuma vadībai;
Piedalīšanās mārketinga aktivitātēs;
Sekošana līdzi tirgus procesiem un savlaicīga reaģēšana uz to pārmaiņām.

Prasības kandidātiem

Augstākā izglītība;
Pieredze darbā ar tirdzniecības platību iznomāšanu un līgumu slēgšanu tiks uzskatīta par priekšrocību;
Teicamas komunikācijas prasmes un spēja argumentēt savu viedokli;
Teicamas darba plānošanas un labas analītiskās spējas;
Labas latviešu un krievu valodas zināšanas gan mutiski, gan rakstiski, vēlamas angļu valodas zināšanas;
Labas datora lietotāja prasmes;
B kategorijas autovadītāja apliecība.

Uzņēmums piedāvā

Dinamisku un izaicinājumiem bagātu darbu;
Motivējošu un padarītajam darbam atbilstošu atalgojumu;
Profesionālās izaugsmes iespējas;
Profesionālus un atsaucīgus vadītājus;
Darbu stabilā uz attīstību vērstā kompānijā;
Draudzīgus kolēģus.

Darba sludinājuma numurs
#128671

Darba amata apraksts:
pilna slodze
Papildus informācija:
pastāvīgs darbinieks
Sludinājums publicēts līdz:
2012. gada 5. jūlijs
Ievadīts:
2012. gada 5. jūnijs

Marno J nekustamo īpašumu uzņēmumu grupa, kas nodarbojas ar tirdzniecības centru pārvaldīšanu un apsaimniekošanu Rīgā un Latvijas reģionos, sakarā ar jaunu projektu attīstību, aicina pievienoties savam kolektīvam NOMAS PROJEKTU SPECIĀLISTU (Vairāk informācijas par uzņēmumu www.marnoj.lv)

Skatīt visu