Šis darba sludinājums vairs nav aktīvs.

Bet mums ir tūkstošiem citu jaunu darba piedāvājumu tieši Tev!

Jaunākās vakances

Nomas projektu vadītājs/-a

CV MARKET KLIENTS

Darba sludinājuma numurs 3388

Darba sludinājuma numurs

3388

Darba apraksts

• Projekta prezentēšana potenciālajiem klientiem;
• Tirgus izpēte;
• Komercplatību iznomāšana, nomas līgumu sagatavošana parakstīšanai, kā arī iznomājamās platības piemērošana nomnieka vajadzībām sadarbībā ar celtniecības kompānijām, arhitektiem, dizaineriem.

Prasības kandidātiem

• Augstākā izglītība;
• Pieredze nekustamo īpašumu tirdzniecībā;
• Labas latviešu, krievu un angļu valodas zināšanas;
• Autovadītāja apliecība;
• Teicamas komunikācijas spējas un augsta atbildības sajūta.

Papildus informācija

Laikraksts Diena

Cita informācija

CV un pieteikuma vēstuli angļu valodā lūdzam nosūtīt uz tirdzniecības centru "Spice".
Vēstulē lūdzam norādīt, uz kuru amatu kandidējat.

Informācija par darba sludinājumu

Sludinājums publicēts līdz:
15 marts 2004
Ievadīts:
01 marts 2004

Tirdzniecības centrs Spice ir viens no Baltijas lielākā būvniecības un nekustamā īpašuma apsaimniekošanas koncerna Merko Ehitus Group meitas uzņēmumiem Latvijā.
Kopš darbības uzsākšanas 2001.gadā Spice ir kļuvusi par vienu no apmeklētākajiem Rīgas tirdzniecības centriem.